Anlık Sohbet Alanı

Günaydıııııın Hondanın en güzide insanları. [MENTION=704]pilliwoman[/MENTION] bende baya uzun zaman ilk sayfalarda kalmaya başladım :). Ruh Öküzüm :) "....[FONT=open_sansregular]Yere dökülmüş fındıklı kahve birikintisine düşüp sırılsıklam olmak ve -inanmazsınız ama!- yanlış adama sırılsıklam âşık olmak tamamen farklı mevzulardır....." [/FONT]

@The Exorcist @mehmetzengin kapakta kalmışız anlaşılan :) bir dönem olur kitaptan telefona bakmam bir dönem oluır telefondan kitaba :)) bu arada ilk kez pc açıyorum evde forumda sizlerle sohbet ediyorum velhasıl kitap bir süre daha okunamayacak gibi. Filminin olup olmadığını bilmiyorum

Yine de kitabı ihmal etmeyelim. Dedim ama bende pek bi ihmal eder durumdayım :(

[MENTION=80]mehmetzengin[/MENTION] [MENTION=704]pilliwoman[/MENTION] kitap okumayı sevemiyorum çünkü gözlerim çok ağırıyor kitap okurken bunun la ılgılı doktora gıttım renkli gözlülerde göz yorulması daha çok olur dedi gözlük verdi gözlüğüde takmıyorum onu hiç sevmiyorum :)

Bende renkli gözlüyüm. Koyu kahverengi :) Orhan hem renkli gözlü hemi de yakışıklı tabi. Tıpkı benim gençliğe hazırlık dönemlerim yahuuu :)

Geri