Anlık Sohbet Alanı

[MENTION=101]aknasmub[/MENTION] çok şükür bende göçmen değilim :) bu aralar çok kızıyorumda göçmenlere : ) Trabzonluyum. [MENTION=695]The Exorcist[/MENTION]

[MENTION=704]pilliwoman[/MENTION] benım durumlar çok karışık :) aslen rize kütük erzurum ama ben dadaşım laz değilim :D

Ben de Yörügum :) var mi aramizda Yörük ?

[MENTION=695]The Exorcist[/MENTION] laz demek şimdi moda oldu nedense ama aslında lazlar Rize'dedir karadenizliler laz değildir bu arada erzurumluları bursada genel olarak hiç sevmezler buna bende dahilim istisnasın diye kabul ediyorum:)

[MENTION=101]aknasmub[/MENTION] çok şükür bende göçmen değilim :) bu aralar çok kızıyorumda göçmenlere : ) Trabzonluyum. [MENTION=695]The Exorcist[/MENTION]

Neden çok şükür göçmen değilsiniz anlatayamadım. Hangi göçmenlerden bahsediyorsunuz? Mesela ben de göçmenim çok şükür ki.

Sene 99 abime Taksimde yaya olarak karşıdan karşıya geçerken polis ceza yazmış , sebebi güneş gözlüğü takıpta ışığı göremediği içinmiş . Ama abimin gözlükleri numaralı ve antirefleli gözlükler ( eskiden koyuydu). polise 2 saat güneş gözlüğü değil normal gözlüğü olduğunu anlatmaya çalışmış.

Neden çok şükür göçmen değilsiniz anlatayamadım. Hangi göçmenlerden bahsediyorsunuz? Mesela ben de göçmenim çok şükür ki.

Kircaalileri sevmiyorum ama her zaman dedigim gibi her yerin istisnalari vardir. Bursa'da yasayanlar ne demek istedigimi daha iyi anlarlar. Mesela Selanik veya Yunanistan gocmenlerini kastetmiyorum gibi.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Geri