Araba çekiş sorunu

Aracınız
Civic FD6 2009
Iyi günler arkadaşlar honda civic 2009 model 223 binde otomatik aracimda rampada çekiş problemi yaşıyorum çok gaza başıncada cok bağırıyor buji yeni subop ayarı yeni yapıldı neyden kaynaklanır acaba

DADAŞ

0
Ad Soyad
Fırat Kaplan
Aracınız
Civic FB7 2013
Aynı marka başka araç kullandınız mı?
Yani fd6 kasa başka bir araç daha mı iyi çekiyor da sizinkinde sorun olduğunu düşündünüz?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FD6 2009
Hayır kullanmadım ama bu çok belli zorlandığı ama eksoz veya katalizör de mi sorun var acaba

Aracınız
Civic FB7 2015
Çok bağırıyor ve gitmiyorsa şanzıman olabilir
Iyi günler arkadaşlar honda civic 2009 model 223 binde otomatik aracimda rampada çekiş problemi yaşıyorum çok gaza başıncada cok bağırıyor buji yeni subop ayarı yeni yapıldı neyden kaynaklanır acaba

Oppo cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Daha öncede benzer konu açmıştınız. O maddeleri göze alıp denedi iseniz. Egzos sistemi tıkalı olabilir. Aynı kasa farklı araç ile test edilebilir. Genel olarak rampa çıkışlarda atmosferik her Honda bağırır. Çünkü Maximum tork yüksek devirde gerçekleşir.

DADAŞ

0
Ad Soyad
Fırat Kaplan
Aracınız
Civic FB7 2013
Bence bir sorun yok aracınızda çünkü hepimizinki aynı
Atmosferik olduğu için az basınca girmiyor çok basınca bağırıyor. Bunda bizim araçların izalasyon sorunu da öne çıktığı için kabin içerisinde aşırı bir bağırma sesi oluyor. Başka bir araç deneyin yine de kafanız rahatlat

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Son düzenleme:
Geri