Arabamın boyasında bozulma var

Ad Soyad
Furkan Kesat
Aracınız
Civic FC5 2020
Merhabalar.2020 model honda civic eco excutive sahibiyim aracım üstüne dışarıdan bir madde sıçraması sonucu karbon gri rengin de siyah siyah lekeler oluşmuş kaportacıya götürmeme rağmen düzelttiremedim aranızda bu sorunu yaşayan varsa ve düzelttiyse bana bilgi verirse çok sevinirim

Çözüm
Öncelikle çok geçmiş olsun çok üzüldüm insanlar çok anlayışsız maalesef , geçenlerde internette gördüm tarcanlar ekspres paylaşmış aracın üzerine dökülen beton harç lekelerini temizletmek isteyen kişinin arabası da, aracını yikamciya bırakması sonucu 2 gün sonra bu hale gelmiş ,yikamcinin porcoz kullandığı ve etkisinin de 2 gün sonra ortaya çıktığını söylüyorlardı

Mi Note 10 Lite cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Porçöz nedir arkadaş inanılır gibi değil 🤔

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
Öncelikle çok geçmiş olsun çok üzüldüm insanlar çok anlayışsız maalesef , geçenlerde internette gördüm tarcanlar ekspres paylaşmış aracın üzerine dökülen beton harç lekelerini temizletmek isteyen kişinin arabası da, aracını yikamciya bırakması sonucu 2 gün sonra bu hale gelmiş ,yikamcinin porcoz kullandığı ve etkisinin de 2 gün sonra ortaya çıktığını söylüyorlardı

Mi Note 10 Lite cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Porçöz nedir arkadaş inanılır gibi değil 🤔

Çözüm
Ad Soyad
Furkan Kesat
Aracınız
Civic FC5 2020
Çok geçmiş olsun ,
Bunların böyle oluşma süreci nasıl oldu ve aracınızı ilk böyle gordugunuzde aracın sağında solunda yerde bu tip lekeler varmiydi ?
Tırnaga geliyormu?
Altta gibimi ?

Honda madness
yerde de bu tip lekeler vardı ve maalesef ki tırnağa gelmiyo boyaya işlemiş gibi duruyor

Moderatörün son düzenlenenleri:
Ad Soyad
Ufuk
Aracınız
Civic FC5 2018
Merhabalar.2020 model honda civic eco excutive sahibiyim aracım üstüne dışarıdan bir madde sıçraması sonucu karbon gri rengin de siyah siyah lekeler oluşmuş kaportacıya götürmeme rağmen düzelttiremedim aranızda bu sorunu yaşayan varsa ve düzelttiyse bana bilgi verirse çok sevinirim
Hocam resimden anladığım kadarıyla boyaya işlemiş gibi duruyor lekeler...Kaportacı da muhtemelen boyamadan geçmez demiştir...

Çözüm ;
1.Ön kaput boyanacak (Resim çekip satarken alıcıya göstereceksiniz ki önden kazalı olduğunu düşünmesin diye... (boyatmak iyi bir fikir değil ama)

2. Başka bi Civic ten ,aynı renkte kazalı bi araçtan sökülüp takılacak (bulmak biraz zor iş )

3. Ön kaputa kaplama, Sticker benzeri bişey ile hem görüntüyü kapatmış olacaksınız hemde ayrı bi hava katacaksınız , satarken de durumdan alıcıya bahsedecek siniz...

Benim aklıma bunlar geldi..
Son karar tabiki sizin. Saygılar

Geri