Araç alım faturası bilgi

Tekrar yazıyorum, aracın ödenmemiş motorlu taşıtlar vergisi var ise bayi ödemiş olabilir bunu aracın faturasında göremezsiniz.
Trafik tescil işlemleri için ücret alınır bu da aracın faturasında gözükmez.
Gib den bakıldığında 700 kusur tl mtv görünüyor ödenmemiş bu aksesuralari da duseyim hasi tescil işlemleri 5000 tl civarı tutuyorsa tamam ama imkansız

SM-A530F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

doğru söylüyorsunuz fakat banada hurda araç vs bi sürü şey söylediler üstlemedim .. genede arada bilgilendirme yaparsanız sevinirim.. saygılar
Tamamdır ama hurda aracın zaten parasını elden peşin istediler ve faturada mevcut onu düşmüş 27 bin kusur tl ötv yatmış

Aracınız
Civic FC5 2018
Arkadaşlar şuna bi açıklık getireyim. Verdiğiniz her kuruşun faturasını vermek zorundalar bukadar net. Hurda indirimi falan hikaye, her kuruşun faturasını ibraz etmek zorundalar.

Lenovo K33a42 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Arkadaşlar şuna bi açıklık getireyim. Verdiğiniz her kuruşun faturasını vermek zorundalar bukadar net. Hurda indirimi falan hikaye, her kuruşun faturasını ibraz etmek zorundalar.

Lenovo K33a42 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Kesinlikle katılıyorum ben 126000 tl para vericem bana 118000 tl fatura kesecek sonra hurda diyecek kimse saf değil sen zaten ötv o 8000 tl indirimi yapmışsın bi 8000 indirim daha olsa 110000 bin olması lazım o faturanın

İlginç.. Bende hurda indirimiyle aldım. Faturamda kuruşu kuruşuna ne verdiysem o kesilmişti. 122.650 yazıyor net. Plaka işlemlerimi kendim hallettim. 123e servisle anlaşmıştık. Aracımı başka şehirden aldığım için işlem ücretini düştüler 350 lira olarak. Faturayıda 122.650 kestiler. Tescil işlemleri 205 lira tutuyor bu arada bilginiz olsun sıfır araç. Aracın belgeleriyle notere gidiyorsunuz 135 noter alıyor. Ordan şöförler odasına gidiyorsunuz 70 lira veriyorsunuz plakanızı veriyor bukadar. 150 lirada dönüşte yol parası yaptım mecburen oldu ama sevinmiştim..:) yine 123e geldi ama sonuçta 123e alıp bide dönüşte yine o para cebimden çıkıcaktı. Uğraşmak isteyene yardımcı olabilirim..

MX6 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

İlginç.. Bende hurda indirimiyle aldım. Faturamda kuruşu kuruşuna ne verdiysem o kesilmişti. 122.650 yazıyor net. Plaka işlemlerimi kendim hallettim. 123e servisle anlaşmıştık. Aracımı başka şehirden aldığım için işlem ücretini düştüler 350 lira olarak. Faturayıda 122.650 kestiler. Tescil işlemleri 205 lira tutuyor bu arada bilginiz olsun sıfır araç. Aracın belgeleriyle notere gidiyorsunuz 135 noter alıyor. Ordan şöförler odasına gidiyorsunuz 70 lira veriyorsunuz plakanızı veriyor bukadar. 150 lirada dönüşte yol parası yaptım mecburen oldu ama sevinmiştim..:) yine 123e geldi ama sonuçta 123e alıp bide dönüşte yine o para cebimden çıkıcaktı. Uğraşmak isteyene yardımcı olabilirim..

MX6 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Işte böylesi de var helal olsun

Geri