araç boyası hakkında.

Benim aracımda füme renk yaklaşık 8 aylık aracım ama kendim yıkadığım için gözüme batıyor araç uzun yol bile yapmadı lakin birsürü boya atığı var ve koyu renk oldugu için hemen göze batıyor rahatsız ediyor tek çözüm yolu kaplatmak gerekiyor.

2017 Honda Civic FC5 Executive Eco Otomatik

*16 KD 568 <<<<<<~
hocam füme renk çok belli ediyor maalesef. bana özel bir bahtsızlık olmaması sevindirdi, demek ki bizim boyada sıkıntı. bir arkadaş boyanın su bazlı olduğunu ve kalınlığının fazla olmadığını yazmıştı forumda. dolayısıyla çizilmeye ve boya atmaya müsait araçlarımız. seramik' te taşa çözüm değil. arkadaşların dediği gibi kendimiz yıkamaya devam ama güneş gözlüğü takıcam

6055P cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

ywzckr

0
bu arada beyler araca branda aldım, çok güzel oldu. ilginizi çekerse konu açıp paylaşayım.

Konu acip bilgilendirebilirsin hocam almayi dusunene iyi olur, cok sicak havada gunes altinda kullanmamani tavsiye ederim. Genelde okudugum yorumlarda terleme yapiyor arac zamanla boyaya zarar verme durumu varmis oyle okumustum haberin olsun.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Konu acip bilgilendirebilirsin hocam almayi dusunene iyi olur, cok sicak havada gunes altinda kullanmamani tavsiye ederim. Genelde okudugum yorumlarda terleme yapiyor arac zamanla boyaya zarar verme durumu varmis oyle okumustum haberin olsun.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
açalım bakalım.

Geri