Araç Genel Temizlik

Aracınız
Civic FC5 2017
Hocam newmix in her ürününü begendim diyemem ama şampuanını beğendim açıkcası onu tavsiye edebilirim. Ben karcher ve foam lancer la kullanıyorum her yıkamada 150ml harcadığım için meguiars vb çok pahalıya geliyor bana. Benzinlikte yıkamacıda bildiğin bulaşık deterjanı kullanıyorlar yada en adi şampuanları onlardan bi çok şampuan daha iyi durumdadır. Newmix i savunmam varsa herhangi bir şekilde argüman karşı da çıkarım sizin gibi. Newmix in genel temizleyicisi evdeki asperox sarı güç ile aynı kokuyor o bana güven vermemişti, deri temizleyicisini de beğenmemiştim. Atas vineti 1/10 1/12 oranında sulandırdığınızda konstantre hali gibi olmuyor. Tabiki aşırı kullanımı zararlı olacaktır ama interior ürünler de çok pahalıya geliyor. Meguiars, 3d,3m, auto glym, auto finasse, koch chemie, chemical guys vb baya ürün denedim ama artık eskisi kadar vakit ayıramıyorum temizlik için, Tavsiyeleriniz olursa vakit buldukça denerim.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

tabiki sizde haklısınız.iyi ürünler yada yurtdışı üretimli ürünler aldı başını gitti fiyatları.insan ister istemez bütçeye uygun alternatifler arıyor.interrior olarak hem fiyatı hemde kalitesi olarak şuan en güzel ürün flowey i2.kendimde bizzat kullanıyorum.çok bereketli bir ürün.bir lt. liği alırsanız bir daha almayı unutursunuz.açıklamasında yazıyor zaten ben linkini vereyim.şuan indirim var ürünlerinde.bu markanın ürünleri genel olarak iyi.sepete eklediğinizde Flowey2021 kodunuda eklerseniz hatrı sayılır indirim oluyor.

ywzckr

0
Ben araçlarımda çok detaya girmiyorum üşeniyorum çok özenmiyorum ama şu iki üründen çok memnunum keyfim olduğunda kullanıyorum ve ikiside çok başarılı ürünler. Sonaxı aracı yıkadıktan sonra camlar hariç tüm yüzeye uyguluyorum hem güzel bir parlaklık hemde süper bir kayganlık hissi veriyor 1 yıkamalık seramik atmış gibi plak2r ise iç plastiklerde kullanıyorum yapış yapış bir etki yaratmıyor temizliyor çok güzel yeniliyor mat ama yeni hissi veriyor çok uzun süre birçok arabamda kullandım yüzeye hiçbir olumsuz etki yapmadı.

Sonax bsd yi severim ama çok toz tutuyor hocam quick detailerlar sonax ı camlara uygulayacaksan ıslaklen uygulaman lazım kuruyken uğraştırıyo yaz aylarında. Burası ova toz da aşırı o yüzden quick detailer lara ara verdim belki alırım yine ama diğer mesajda gönderdiğin aklımda ona bakıcam. Ataş plak2 güzel ürün ama ben 3m i daha çok beğendim daha yeniliyor görüntüyü o yüzden onu daha çok seviyorum ama ikiside fazlasıyla tatmin eder mat sevmeyenleri, 3m i de deneyebilirsin yüzeye sıkarsan çabuk bitiyor beze sıkarsan daha uzun gidiyor bu tarz ürünler. bölünmüş ürünleri satan adamlar da azaldı erdemboyanın sahibi öldüğünden beri bölünmüş ürünlere de ara verdim. Elimdeki biten yabancı ürünleri alayım tekrar desem bikaçbinlik olurum hiç gerek yok diyorum o yüzden, Araca zarar vermeyen uygun ürün tercih ediyorum artık

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri