Araç içi kamera

Aracınız
Civic FC5 2019
Merhaba arkadaşlar araç içi kamera önerisi istiyorum fakat kablo karmaşasını pek sevmiyorum kablosuz araç içi güzel görüntü sunan kamera önerisi olan var mı ?
yi nightscape dash cam. gece görüşlü. wifi, g sensörü, Sony lens, bataryasız!!! çarpma uyarı sistem ve şerit takip uyarı sistemi var güzel işçilik ile kablo belli olmuyor. geçen ay aldım tavsiye ederim. izmirdeysen ara montajını ben yapayım. honda kardeşliği olsun

MI 6X cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Uzun araştırmalarım sonucu linkdeki kamerayı 1 yıl önce yurt disindan almistim.çok memnunum.kablosuzu asla tavsiye etmem.kamera ben hareket halindeyken yanimdan gecen aracin plakasini bile okuyor.

Aracınız
Civic FC5 2020
yi nightscape dash cam. gece görüşlü. wifi, g sensörü, Sony lens, bataryasız!!! çarpma uyarı sistem ve şerit takip uyarı sistemi var güzel işçilik ile kablo belli olmuyor. geçen ay aldım tavsiye ederim. izmirdeysen ara montajını ben yapayım. honda kardeşliği olsun

Eyvallah Hocam çok teşekkür ederim baya uzağım, aracı nasip olursa mersinden alacağım bayramdan sonra. şerit takip, çarpışma önleme vs olmasada olur hatta nasıl çalışıyor bilmiyorum ama zırt pırt ötmesini istemem :) alcağım civicte zaten o özellikler var.

Aracınız
Civic FC5 2019
Eyvallah Hocam çok teşekkür ederim baya uzağım, aracı nasip olursa mersinden alacağım bayramdan sonra. şerit takip, çarpışma önleme vs olmasada olur hatta nasıl çalışıyor bilmiyorum ama zırt pırt ötmesini istemem :) alcağım civicte zaten o özellikler var.
Zaten o özellikleri rahatsız ediyor sürekli uyardığı için bir süre sonra kapatıyorsunuz. Benim kamerada da o özellikler var test etmek için bir kez kullandım sonra kapattım.

SM-G935F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019

İyi akşamlar.
Hangi kamerayı kullanıyorsunuz memnun musunuz.
Yada başka tavsiyeniz var mı.

Aracınız
Civic FC5 2019
İyi akşamlar.
Hangi kamerayı kullanıyorsunuz memnun musunuz.
Yada başka tavsiyeniz var mı.
markası yi nightscape dash cam. bu kameranın diğerlerine göre ayırt edici özelliği karanlık çekimleri oldukça başarılı. 400 tl civarında alınacak en iyi kamera bence bu. elbette ki fiyat arttıkça kalitede artar. ben çok memnunum

Aracınız
Civic FC5 2020
her ay teknoloji ilerliyor.
yeni kamera çıkmış. Kameraya bütçe ayıracak zaman bulduğum anda almak istiyorum. Fakat bunu FC5 lere monte etme tecrübesine sahip gerçek bir usta lazım. Yoksa parayı alıp ben hallederim diyen dünya kadar çakma usta vardır.

Abi bir nevi batarya diyebiliriz kapasitör için. Ben de çok uzman değilim, dediğim gibi bağlantılarını dahi cesaret edip kendim yapamam. Sizin için iki konu önereceğim. Aşağıdaki konuları incelerseniz sonra sanırım aşina olabilirsiniz bu kamera mevzusuna.

1. https://mobile.donanimhaber.com/ara...o-d-330-ciftli-kamera-park-sensorlu--74988670

2. https://mobile.donanimhaber.com/viofo-a129-arac-kamerasi-incelemesi-2019-un-en-iyisi--136578617

Bende kameramı bu sitedeki olguerhanın tavsiyesi ile almıştım ve 4 yıl kullandım hala ilk günki gibi görüntü veriyor.
Sadece park modunu devre dışı bırakmak zorunda kaldım işte akü zayıf uyarısı alınca.

SM-G935F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

hocam merhaba. çeşitli sitelerden aylarca yaptığım araştırmalar sonucu viofoa129 duo u sipariş verdim. Bu arkadaşı, dehşetül vahşet bir sitede ikamet ettiğim için daha çok park modundaki istikrarı için alıyorum :) şimdi park modu kitini de sipariş vereceğim ve onla birlikte sigorta tutucu aparatı da vereyim diyorum ama mini mi micro mu standart mı hiç bir yerde bulamadım. bahsettiğim arkadaş https://tr.banggood.com/Car-Blade-F...left-hotproducts__4&ID=46408&cur_warehouse=CN bu linktedir. verdiğiniz linkte de sigorta tutucu ebat bilgisine ulaşamadım. bilginiz varsa paylaşmanız durumunda vatana millete büyük bir hayır yapmış olacağınız kanaatindeyim :))

Geri