Civic FC5 Araç Içi Kamerası Hakkında Bir Soru

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Kamera şart oldu. Dün bir arkadaşla konuşuyorduk. Kavşakta kaza yapmış vatandaş, güvenlik kamerasının olmadığı bir yerde. Karşı taraf ısrarla kendinin yeşilde geçtiğini söylüyormuş. Araç kameram var diyince susmuş, suçunu kabul etmiş.

Ama işte bir sürü çeşit var, bir sürü de yorum ve fikir var. Yurtdışı(Aliexpress) beni tedirgin ediyor. Gümrükten geçer mi, vergi ne çıkar, ne zaman gelir vs...
> Sahibinde güzel kameralar var. Önce marka belirleyin ona göre bakarsınız. Ön arka beraber güzel ürünler çıktı.
> Karşına sıfatsız insanlar çıktığında kamera elzem oluyor. Kafanda rahat olur. Bence her arabaya lazım. Benim önde var hep Full HD çekim yapıyorum. :)

Faaliyet Ayn-ı Lezzettir...

gunesec

Özel Üye
> Sahibinde güzel kameralar var. Önce marka belirleyin ona göre bakarsınız. Ön arka beraber güzel ürünler çıktı.
> Karşına sıfatsız insanlar çıktığında kamera elzem oluyor. Kafanda rahat olur. Bence her arabaya lazım. Benim önde var hep Full HD çekim yapıyorum. :)

Aynen hocam, Allah sıfatsızlardan korusun cümlemizi. Araştırıyorum bakalım uygun ve güzel bir şey çıkarsa.

Sizin söyledikleriniz ikinci el mi sıfır mı?

Aracınız
Civic FC5 2020
Viofo a129 duo en iyi kamera şuanda. Ön ve arka olarak tek cihaz iki kamerası var. Kapasitörlüdür güvenli yani.

LYA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Aynen hocam, Allah sıfatsızlardan korusun cümlemizi. Araştırıyorum bakalım uygun ve güzel bir şey çıkarsa.

Sizin söyledikleriniz ikinci el mi sıfır mı?
Sıfırda var ikinci elde var. Siz önce şu siteden markalar bakın. Video çekimleride var. Fiyatlarınıda görürsünüz. Favorilerim Viofo ile Xiaomi'dir. Özellik olarak Gps mutlaka olsun. Anlık hızınız daima kayıtta olur. Gece görüş ve açısıda çok önemlidir.

Son düzenleme:

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Viofo a129 duo en iyi kamera şuanda. Ön ve arka olarak tek cihaz iki kamerası var. Kapasitörlüdür güvenli yani.

LYA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Güzel kamerada bana fiyatı çok tuzlu geldi. :)

gunesec

Özel Üye
Güzel kamerada bana fiyatı çok tuzlu geldi. :)

Uzun saçlı sakallı kardeş var yutup da? ben de onda gördüm ama fiyat hakikaten güzel. Gerçi bir abim bana araç kamerası hediye edecekti de taa eskide kaldı. Arayıp hatırlatsam mı bilemedim?

gunesec

Özel Üye
Sıfırda var ikinci elde var. Siz önce şu siteden markalar bakın. Video çekimleride var. Fiyatlarınıda görürsünüz. Favorilerim Viofo ile Xiaomi'dir. Özellik olarak Gps mutlaka olsun. Anlık hızınız daima kayıtta olur. Gece görüş ve açısıda çok önemlidir.

Teşekkürler, xiaomi bana da sıcak geliyor. Fiyat performans açısından uygun gibi.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Uzun saçlı sakallı kardeş var yutup da ben de onda gördüm ama fiyat hakikaten güzel. Gerçi bir abim bana araç kamerası hediye edecekti de taa eskide kaldı. Arayıp hatırlatsam mı bilemedim
Arayıp önce hal hatır sor. İşler nasıl, çoluk çocuk vs. komple akraba taallukat dolaş malzeme kalmayınca kamera ile ilgili çevrende yaşadığın tecrübelerini bahset. Sonrada yapıştır. :)

gunesec

Özel Üye
Arayıp önce hal hatır sor. İşler nasıl, çoluk çocuk vs. komple akraba taallukat dolaş malzeme kalmayınca kamera ile ilgili çevrende yaşadığın tecrübelerini bahset. Sonrada yapıştır. :)

Yarın arıyorum valla aynı şekilde? ses çıkmazsa sahibinden ya da n11 devam.

Aracınız
Civic FC5 2020
Gnet X3i kullanan var mıdır?
Bu kamerayı almayı düşünüyorum. 3 kameralı.
1630 TL fiyatı

Geri