Araç içindeki sıvı sorunu

Ad Soyad
Mustafa
Aracınız
Civic FB7 2013
Arkadaşlar son iki gündür araca bindiğimde bu görüntüyle karşılaşıyorum. Vitesin çevresinde bazen de iç kısmında resimdeki gibi sıvı görüyorum. Nereden nasıl geldiğini çözemedim tavana filan baktım bulamadım, fikir yürütebilirsek en azından nerden geldiğini bulabiliriz diye düşünüyorum :)

Bu arada forumda araştırdım aynı sorunla karşılaşan bulamadığım için yeni konu açtım.

IMG_20190830_071336.jpegIMG_20190830_071313.jpeg

Çözüm
Dün kağıt kokuyu çıkarttım, şu anlık birşey yok bakalım. Eğer ki ondan dolayıysa komik bir durum olacak :) (Gerçi o da ilginç yani nasıl damlayabilir diye düşünüyorum)
Aracınız
Honda CRV
Sunroof var mı araçta. Sunrooftan damlamış gibi vıtese. Sunroofunuzu kontrol ettırın. Bildiğim kadarıyla Cıvıclerde sunroof fitili degişmiyor sunroof komple değişiyor baya malıyetlı ama yırtık felan varsa fitilde, sıyah silikonla tamir olur veya sunroof gevşekse ayar yapılabılır

Ad Soyad
Mustafa
Aracınız
Civic FB7 2013
Sunroof var araçta fakat aracı yıkatmadım ve yağmur filan da yağmadı zaten o sıvı suya da benzemiyor yağ gibi bişey. Yine de bir kontrol ediyim sunroofu..

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Bu su damlasına benzemiyor zaten bence araca binen biri eline sprey sıktı o damladı o tarz bir şey gibi.

Ad Soyad
Mustafa
Aracınız
Civic FB7 2013
Sunroof var mı araçta. Sunrooftan damlamış gibi vıtese. Sunroofunuzu kontrol ettırın. Bildiğim kadarıyla Cıvıclerde sunroof fitili degişmiyor sunroof komple değişiyor baya malıyetlı ama yırtık felan varsa fitilde, sıyah silikonla tamir olur veya sunroof gevşekse ayar yapılabılır
Sunroofa baktım birşey yok zaten geride kalıyor, ordan damlaması imkansız gibi birşey

Geri