Araç muayene hk

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

Volkan Dizge

0
Yönetici
Ad Soyad
Volkan Dizge
Aracınız
Civic FD6 2011
@sword42 valla hocam ön camda film varsa kesin kalır yada geçer diyemiyorum, benim aracımda ön camda yok diğerleri de sorun olmadı, o yüzden ne desem yanlış bilgilendirmiş olurum

iPhone cihazından gönderildi.

Anladım hocam saolasın cevabın için. İnşallah çakmazlar diyelim öğleyse. Renksiz yaptırdık zaten de, ısı geçirmesin diye. Yazın da baya iş görmüştü. Sökersem canım sıkılır.

Aracınız
Civic FB7 2015
Anladım hocam saolasın cevabın için. İnşallah çakmazlar diyelim öğleyse. Renksiz yaptırdık zaten de, ısı geçirmesin diye. Yazın da baya iş görmüştü. Sökersem canım sıkılır.

Ön camda renkli renksiz her türlü film yasak. Diğer camlardaki filmler hafif kusur yazılıyor ama ön camda film varsa muayeneden geçmez. Elemanların boşluğuna gelip farketmezlerse belki kurtarırsınız.

Aracınız
Civic FB7 2015
Geçen yıl cam filmi konusunda yaşanan kargaşayı hatırlarsınız. Önce bir khk çıktı, cam filmini her türlü yasakladılar ve bir sürü ceza yiyen, cam filmlerini sökenler oldu. Sonra tepki artınca seçim önü kararı geri çektiler. Ön cam hariç diğer camlardaki filmlerin hafif kusurlu sayılacağını söylediler. Tüvtürk'ün web sayfasında da ön camda kesinlikle film olamayacağı, diğer camlardaki filmlerin ise hafif kusurlu sayılacağı üzerine bir yazı vardı. Şu an o yazıyı da kaldırmışlar. Muayeneden önce istasyonu arayıp son durum hakkında kesin bilgi alınabilir.

Aracınız
@NoFeaR
Giderseniz lastik ebadı işini sorabilir mısınız, malûm birçok insan kışlıklar için 215 lastik yerine fiyattan dolayi 205 taktı.

@NoFeaR
Giderseniz lastik ebadı işini sorabilir mısınız, malûm birçok insan kışlıklar için 215 lastik yerine fiyattan dolayi 205 taktı.
Mazda 3 aracımın ölçüsü 215. Cross Climate taktım 205 ölçüsü. Muayeneye girdim. Sorun olmadı. Ama lastiklerin yıpranma durumunu kontrol ediyorlar

SM-N960F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

kayhanbozkus

0
Yönetici
@NoFeaR
Ben Fb7 aracima 17 jant takmistim onunla girmistim Vtec aracima da 17 jant takmistim onunla da muayeneye girmistim. Sonucta iki aracinda orjinal ebati degil. Sorunsuz gecmistim.

ES7 - FB7 - FC5

#06AFM316

neasy

0
Aracınız
Aracım 2012 fb7 premium. Haliyle far yıkama yok. Sisler hariç hepsi xenon LED. Bu durumda geçiyor demi? Farları sokmeme gerek var mı? Ön cam da şeffaf film var. Bir öncekinde fark etmediler. Dudullu epey yoğun oluyor. Umarım o yoğunlukta fark etmezler. Geçmezse söker bir daha giderim artık.

Lenovo A7020a48 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Volkan Dizge

0
Yönetici
Ad Soyad
Volkan Dizge
Aracınız
Civic FD6 2011
Aracım 2012 fb7 premium. Haliyle far yıkama yok. Sisler hariç hepsi xenon LED. Bu durumda geçiyor demi? Farları sokmeme gerek var mı? Ön cam da şeffaf film var. Bir öncekinde fark etmediler. Dudullu epey yoğun oluyor. Umarım o yoğunlukta fark etmezler. Geçmezse söker bir daha giderim artık.

Lenovo A7020a48 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hem xenon hem led bi arada olmuyo , led demek istediniz sanırım. Eğer led değil de sonradan takılan xenonlardansa geçmiyor. Ama ledlerde sorun yok

iPhone cihazından gönderildi.

Geri