Araç Parfümü

Turbey

0
Aracınız
Wurth beyaz olanı kullaniyrm...püskürtmeli olanı memnunum üzerinde elmas resmi var

Aracınız
Civic FD6 2010
Ne kadar az uçucu o kadar kalıcı oluyor, yani kıvamı yağlı gibi olacak. Ancak şu sıkıntı sonrası kullanmaktan vazgeçtim. Yaz kış havalandırmayı kullanırım ve genelde ayak-ön cam yönlendirmesini kullanırım. Vazgeçmeme neden olan şey ise ön camda durulamakta zorlandığım lekeler olmuştu. Güneş belli açılardan gelince fark ediliyordu, sanki camı kirli bez ile silmiş gibi. Nedenin kullandığım koku olduğuna kanaat getirmiştim. Kokuyu bıraktım bir kaç silme sonrası da ön camda leke kalmadı.

Aynı durumu torpido, paspas parlatıcısı kullandığımda da yaşamıştım.

Benim önerim hangi kokudan ziyade havalandırmalarda sabit duran koku kullanmamak olacak. Günlük kullandığım parfümün aynısından bir tane de arabaya, koydum , istediğimde onu kullanıyorum.
Ya da sadece araç çalışınca aktif olan bir koku :)

Aracınız
Civic FC5 2019
Arkadaslar her turlu arac parfumunu denedim hic birinden memnun kalmadim. Febreze , Glade , Air Wick vs. puskurtmeli , bardakliga konulan veya kalorifer petegine sabitlenen her turlusunu denedim maalesef beklentimi karsilamadi. Onerilerinizi bekliyorum. Ozellikle arabaya binince o parfum kokusunu almak istiyorum :)

ES7 2004
FB7 2013
FC5 2017

ARTIK TUCSON 2015 :)
Ben bu tarz ürünleri kullanıyorum aracımda okyanus kokusu olanlardan dikiz aynasında araçta salladıkça koku salıyor ve hafif bir kokusu oluyor. linkte verdiğim sadece bir örnek düşünmen için.

Geri