Arac silkeleniyor gibi

Arkadaslar merhaba 2016 model fb7 otomatik lpg li aracm var. araci sabit hizda kullanirken veya ayagm gazda sabit dururken vs bazen boyle silkeleniyor gibi oluyor. Ama hizi ayni ne dusuyo ne artiyo. Anlatamadim demek istedigimi belki. Baska fb7 kullanan arkadaslarda da ayni sorun var. bunun nedenini cozumunu bilen veya yardimci olabilecek biri vrmi

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Arkadaslar merhaba 2016 model fb7 otomatik lpg li aracm var. araci sabit hizda kullanirken veya ayagm gazda sabit dururken vs bazen boyle silkeleniyor gibi oluyor. Ama hizi ayni ne dusuyo ne artiyo. Anlatamadim demek istedigimi belki. Baska fb7 kullanan arkadaslarda da ayni sorun var. bunun nedenini cozumunu bilen veya yardimci olabilecek biri vrmi

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Ayni sekilde benzinde kullanin
O zaman arizanin hangi yakit sisteminde oldugu daha net belli olur

SM-G800H cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

bende de aynı sorun var. araç 2014 ve atiker gold. benzinde de yapıyor. özellikle hız sabitleyici devrede iken düz hızda yapıyor. servis i-vtec nedeniyle yaptığını söyledi. bence sorunun eski nesil vtec de subap açılarının değişimi devire bağlı iken bu sistemde sözde akıllı olup sabit hıza geçince tasarruf amaçlı vtec kapatması ve sonra arada kararsız kalıp tekrar devreye girmesi nedeniyle olduğunu düşünüyorum. honda bu sorunu yazılım ile çözmeli.

Geri