Araç Temizlik Seti Tavsiye

Ad Soyad
Erhan Turhan
Aracınız
Civic FC5 2021
Arkadaşlar aracıma kendim boş zamanlarımda lastik tampon koltuk iç plastik aksam vs temizliğini yapmak istiyorum aynı zamanda dış temizliğini de yapmak tabi. Bunun için satılan setler var mikro fiber bezinden süngerine cilasına varana kadar ama pek güven vermiyor. Ne önerirsiniz set olarakmı almak yoksa ayrı ayrı mı almak? Sizlerin kullanıp memnun kaldığınız ürünler var mıdır?

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Şu konulara bir göz atmanızı öneririm.

bLind

Özel Üye
Aracınız
Civic FB7 2013
Benim kullanıp memnun kaldığım sonuna kadar tavsiye edeceğim ürünler bunlar. Çok fazla araba yıkayıp temizlemediğim için senelerce gidiyor..

Ekli dosyalar

• 2_org_zoom.jpg
    2_org_zoom.jpg
    78.7 KB · Görüntüleme: 82
  • 9705323495474.jpg
    9705323495474.jpg
    16.8 KB · Görüntüleme: 83
  • sonax-xtreme-brill-shine-detailer-750ml.png
    sonax-xtreme-brill-shine-detailer-750ml.png
    609.9 KB · Görüntüleme: 80
  • plak-2r.jpg
    plak-2r.jpg
    88.1 KB · Görüntüleme: 81

kayhanbozkus

0
Yönetici
Özellikle gogus icin Newmix Nano Torpido Bakim Kremini oneririm. Kapi esikleri icinde ayni markanin Genel Temizleyici urununu kullaniyorum ve o yerlesmis lekeleri cikardigini gordum. 4D havuzlu paspaslarimda da cikmayan lekeler vardi yikansa dahi hep kirli gibi duruyordu onlari da Asperox ile yikiyorum ilk gunku gibi oluyor :) koltuklariniz deri ise yine Newmix'in Deri Vinil Temizleme Solusyonu ve Bakim Losyonunu kullanabilirsiniz. Ozellikle bu markayi onermemde ki sebep hem denemis ve memnun kalmis olmam hem de fiyatlarinin keseye uygun olmasi ...

Ad Soyad
Arif SERÇEOĞLU
Aracınız
Civic ES7 2004
Yüzde yüz katılıyorum bende
Özellikle gogus icin Newmix Nano Torpido Bakim Kremini oneririm. Kapi esikleri icinde ayni markanin Genel Temizleyici urununu kullaniyorum ve o yerlesmis lekeleri cikardigini gordum. 4D havuzlu paspaslarimda da cikmayan lekeler vardi yikansa dahi hep kirli gibi duruyordu onlari da Asperox ile yikiyorum ilk gunku gibi oluyor :) koltuklariniz deri ise yine Newmix'in Deri Vinil Temizleme Solusyonu ve Bakim Losyonunu kullanabilirsiniz. Ozellikle bu markayi onermemde ki sebep hem denemis ve memnun kalmis olmam hem de fiyatlarinin keseye uygun olmasi ...

EVR-L29 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri