Civic FB7 Araç usb modunda klasör değişimi

Arkadaşlar aracımda eski model bir multi medya var . usb taktığımda müzikleri çok geç açıyor . bundan dolayı aracın kendi usb girişine takıyorum müzikleri . sorun şu ki klasör atlayamıyorum direksiyon üzerindeki kumandalardan. Benim bilmediğim bir şey mı var yoksa klasör atlama orijinal teyp üzerinden mi yapıyor sadece bilgisi olan var mı acaba ...20200805_131437.jpeg20200805_131434.jpeg

SM-G610F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2012
Arkadaşlar aracımda eski model bir multi medya var . usb taktığımda müzikleri çok geç açıyor . bundan dolayı aracın kendi usb girişine takıyorum müzikleri . sorun şu ki klasör atlayamıyorum direksiyon üzerindeki kumandalardan. Benim bilmediğim bir şey mı var yoksa klasör atlama orijinal teyp üzerinden mi yapıyor sadece bilgisi olan var mı acaba ...Ekli dosyayı görüntüle 260855Ekli dosyayı görüntüle 260856

İyi akşamlar orijinal teyp üzerindeki play tuşu klasör atlatıyor. Ya da ses tuşunun ortasına basarak klasörleri görüyor ve arasında geziyorsunuz.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İyi akşamlar orijinal teyp üzerindeki play tuşu klasör atlatıyor. Ya da ses tuşunun ortasına basarak klasörleri görüyor ve arasında geziyorsunuz.

İyi akşamlar. Teşekkürler . direksiyon kumandası üzerindeki ses açma yerinden mi oluyor klasör gezme olayı

Aracınız
Civic FB7 2012
İyi akşamlar. Teşekkürler . direksiyon kumandası üzerindeki ses açma yerinden mi oluyor klasör gezme olayı

Direksiyondan sadece şarkı ilerletme ses açma kapama bir de USB radyo ekranları geçişi oluyor. Klasör için önce teypteki ses tuşunun ortasına basılması gerekiyor. Menüde gezme de teypteki dönen ses tuşu ile oluyor.

Direksiyondan sadece şarkı ilerletme ses açma kapama bir de USB radyo ekranları geçişi oluyor. Klasör için önce teypteki ses tuşunun ortasına basılması gerekiyor. Menüde gezme de teypteki dönen ses tuşu ile oluyor.

Telekkürler o zaman bende olmuyor bu eski model mutimedya ile. İyi akşamlar

Geri