Araca Yapışan Zift i Temizleme

Hocam benzin zarar veriyor diyorlar ama benim eski araçta bilmediğim bir yer benzinle temizlemisti araba nasıl güzel parlıyordu anlatamam

Honda civic Fb7 aracından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Bir önceki fb7 aracıma araç kil uygulaması yapmıştım sonuç çok başarılı . Zift ,çiçek-ağaç reçinesi vb hepsini sıkıntısız temizledi tavsiye ederim .

IMG_2369.JPGIMG_2371.JPG
Her zaman mazot kullandim. Sonuc ortada. Yalniz arac temizlemeden once guneste kalsin , mumkunse sicak havada guneste yapin sprey sisesine mazotu koyarak ziftin uzerine uygulayin kendiliginden cozulmeye baslayacaktir sonrasinda sunger yardimiyla silin en son kopuk ve su ile tertemiz olacaktir.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2017
Ekli dosyayı görüntüle 260862Ekli dosyayı görüntüle 260864
Her zaman mazot kullandim. Sonuc ortada. Yalniz arac temizlemeden once guneste kalsin , mumkunse sicak havada guneste yapin sprey sisesine mazotu koyarak ziftin uzerine uygulayin kendiliginden cozulmeye baslayacaktir sonrasinda sunger yardimiyla silin en son kopuk ve su ile tertemiz olacaktir.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
hocam naptınız ya araca asfaltı yoksa bu aracla mı döktünüz

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Arkadaşlar merhaba
Yol çalışması yapılan yerden geçtim mecburen aracın bazı yerlerine irili ufaklı zift yapıştı bu yapışan ziftleri boyaya zarar vermeden ve çizmeden nasıl temizlerim?
Araç rengi beyaz
Selulozik tiner 2 saniyede tertemiz devamlı yapıyoruz ovalamadan

SM-A515F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri