Aracı Duvara Sürttüm. Bu Çiziği Nasıl Giderebilirim?

Ad Soyad
mehmet demir
Aracınız
Civic aracım yok
2015 fb7 aracımı otoparka girerken duvara sürttüm. Nasıl giderebilirim? İlla bi usta tarafından boyanması mı lazım? İnternetten alacağım sprey tarzı bişeylerle kendim yapmam mümkün mü? Hiç bilmiyorum bu işleri. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler

Ekli dosyalar

• çizik.jpg
    çizik.jpg
    208.7 KB · Görüntüleme: 88
Ad Soyad
Aydın K.
Aracınız
Civic FC5 2018
çiziklere tırnağın takılıyormu? derinliğine göre pasta cila veya lokal boya ile geçebilir gibi sanki

mturker

Özel Üye
2015 fb7 aracımı otoparka girerken duvara sürttüm. Nasıl giderebilirim? İlla bi usta tarafından boyanması mı lazım? İnternetten alacağım sprey tarzı bişeylerle kendim yapmam mümkün mü? Hiç bilmiyorum bu işleri. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler
Çok geçmiş olsun .
Çizikler derin değilse - tırnağa fazla gelmiyorsa önce pasta cila ile temizleyin sonra çelik rutus yaptırın siyah olması avantajiniza 2 en fazla 3 katta kolay örter.

RMX3263 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Yolcu kapısı bu şekilde duvara sürtuldu,çizikler kesinlikle derin değil,çok hafif tırnak geçen var,pasta cila ile geçmez dediler. Bu kadarcik şey için de asla boyatmam kapıyı. Dediğiniz gibi Çelik rutus ile çok iyi olur gibi.
İstanbul içinde bu işi hakkıyla yapacak yer bilen var mı?

Ekli dosyalar

• IMG_20230929_074843.jpg
    IMG_20230929_074843.jpg
    58.7 KB · Görüntüleme: 33

tgybtmn

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2020
Yolcu kapısı bu şekilde duvara sürtuldu,çizikler kesinlikle derin değil,çok hafif tırnak geçen var,pasta cila ile geçmez dediler. Bu kadarcik şey için de asla boyatmam kapıyı. Dediğiniz gibi Çelik rutus ile çok iyi olur gibi.
İstanbul içinde bu işi hakkıyla yapacak yer bilen var mı?
var Bağcılarda semsa oto diye bir yer var kendi aracımda astarın bile altına inmiş çok derin çizik vardı boyasız düzellti istersen özelden yaz kendi aracımın önceki/sonraki fotosunu atayım ama ücretler pahalı tabi ben zamanında 3500e yaptırmıştım şimdi 6bin falan der herhalde

VaiN

Özel Üye
Ad Soyad
Uğur Şenyavaş
Aracınız
Diğer Markalar

Benzer şekilde ben de tamponu mantara sürtmüştüm ama bu kadar büyük değildi temas alanı. Mini onarımdan yaptırmıştım Auto King'de. Ama Mini Onarım'a girmezse ki sizinki girmeyecektir yine destek alabilirsiniz diye düşünüyorum. Fiyatları da daha düşük bence sanayi esnafına göre.

Aracınız
Civic FC5 2020
Benzer şekilde ben de tamponu mantara sürtmüştüm ama bu kadar büyük değildi temas alanı. Mini onarımdan yaptırmıştım Auto King'de. Ama Mini Onarım'a girmezse ki sizinki girmeyecektir yine destek alabilirsiniz diye düşünüyorum. Fiyatları da daha düşük bence sanayi esnafına göre.
Neden mini onarıma girmiyor? Ne kadar mini olması gerek ki😁
Ayrıca ben oto king e hiç güvenmiyorum çünkü I kadar çok şikayet alan bir yer ki,ben oraya veririsem komple boyarlar kapıyı

Geri