Aracim calistiktan sonra stop ediyor

Abiler selam aleykum aracim 1.6 ies calistirdiktan kisa bi sure sonra 3 4 saniye sonrasi kadar hemen stop ediyo neden olabilir yardimci olabilirmisiniz ?

SM-A750F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
> Ve aleykümselam
> Aracın başında olamadığımız için direk şu demek zor.
> İlk aklıma gelen subap ayarınız bozuk olabilir.

Reis atesleme sisteminin herseyini degistim yine olmadi ve en son krank sensorunden oldugu cikti ortaya bosa masraf ettim dicrm ama en azindan sonra cikacak arizalar aradan cikti ;)
> Ve aleykümselam
> Aracın başında olamadığımız için direk şu demek zor.
> İlk aklıma gelen subap ayarınız bozuk olabilir.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Reis atesleme sisteminin herseyini degistim yine olmadi ve en son krank sensorunden oldugu cikti ortaya bosa masraf ettim dicrm ama en azindan sonra cikacak arizalar aradan cikti ;)

Geçmiş olsun. Krank sensörünün arıza lambasını yakması gerek. Birde bu sensör bozuksa araç hiç çalışmaması gerekiyor. Neyse artık çözmüşsünüz güle güle kullanın.

Faaliyet Ayn-ı Lezzettir...

Aracınız
Civic FB7 2012
Rölanti ayarına baktirdin mi kardeşim bence oradan daha önce başıma geldiği için diyorum

Geçmiş olsun. Krank sensörünün arıza lambasını yakması gerek. Birde bu sensör bozuksa araç hiç çalışmaması gerekiyor. Neyse artık çözmüşsünüz güle güle kullanın.

Faaliyet Ayn-ı Lezzettir...
Valla reis bisi yanmadi ama tamirci otdandir dedi ve olduda he bu arada arac hic kesiciye girmiyodu

Rölanti ayarına baktirdin mi kardeşim bence oradan daha önce başıma geldiği için diyorum
Valla reis calisiyo stop ediyo calisiyo stop ediyo bobinin icindeki modulu atesleme bobinini ondan sonra bide zaten gec calisiykdu normalde lpg cide diyafram contasi degisti baktim calismasi falan duzeldi bi ara calissin motor isinsin dedim bi baktim 10 sn sonra stop etti netten baktim krank sensorunden olabilir yazio bide ona bakmis arkadas kopuk kopuktu dedi en son onj taktik calisti he bu arada ariza isigi yanmadi ama arac kesiciyede girmiyodu vectradada aynisi basima gelmisti lamba yanmadi ama islem gormuyodu

Geri