Civic FC5 Aracım çizildi yardım

Ad Soyad
fatih atay
Aracınız
Civic FE1 2021
Merhaba herkese
Aracımı bu şekilde sürttüm malesef servis rutüş yaptı ancak hoşuma gitmedi boyasız bunu düzeltme şansım var mı ? IMG_8589.JPGIMG_8595.JPGIMG_8597.JPG

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
depo kapağı kısmı derin görünüyor, pasta ile geçmez muhtemelen.
çelik plaka ile boya sürerek yapılan işlemler var ama ben hiç denemedim, o şekilde verniksiz ve komple parça boyasız halledilebilir belki.

Merhaba herkese
Aracımı bu şekilde sürttüm malesef servis rutüş yaptı ancak hoşuma gitmedi boyasız bunu düzeltme şansım var mı ? Ekli dosyayı görüntüle 268602Ekli dosyayı görüntüle 268603Ekli dosyayı görüntüle 268604

Kral ya 2000 su zımparası ile yüzeyi bir nebze incelt tirip peşine güzel pasta cila vuracaksın çok yakından bakınca belli olur o zaman çizikler

Yada çelik rutuş ile biyerde rutuşlat tıracaksın ama ustaların dediği gibi metalik simli boya ne yaparsan yap %80 e kadar kaybedersin dediğim şekilde oraları

İstanbul da isen gel yanıma dediklerimi ben yapayım sana ama dediğim gibi çok bişe bekleme boya harici gitmez o izler vede nazarlık kalsın yaptıktan sonra kalan izler bi çizik için çamurluk boyatılmaz

SM-A715F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
fatih atay
Aracınız
Civic FE1 2021
Kral ya 2000 su zımparası ile yüzeyi bir nebze incelt tirip peşine güzel pasta cila vuracaksın çok yakından bakınca belli olur o zaman çizikler

Yada çelik rutuş ile biyerde rutuşlat tıracaksın ama ustaların dediği gibi metalik simli boya ne yaparsan yap %80 e kadar kaybedersin dediğim şekilde oraları

İstanbul da isen gel yanıma dediklerimi ben yapayım sana ama dediğim gibi çok bişe bekleme boya harici gitmez o izler vede nazarlık kalsın yaptıktan sonra kalan izler bi çizik için çamurluk boyatılmaz

:/80 çok iyi bi rakam malesef İstanbul’da değilim Malatya’da tavsiyen varsa hemen yapayım. Dediğin gibi boyatılmaz gerekirse böyle de gider ama bi nebze azaltsam güzel olur

:/80 çok iyi bi rakam malesef İstanbul’da değilim Malatya’da tavsiyen varsa hemen yapayım. Dediğin gibi boyatılmaz gerekirse böyle de gider ama bi nebze azaltsam güzel olur

Bi boyacıya git dediğimi yapmasını iste Malatya da tanıdığım yok çünkü

Bak senin için bi aracın üzerinde denedim şimdi su zımparası yapmadan denedim hemde

1. Resim de çizik var
2. Resimde belli belirsiz
Ve bunu elle attım pastasını makine ile atılsa 2000 su zımparası Yapılıp hiç belli olmaz derecede gider biyere git yada malzemesini al kendin yap 20220526_134618.jpg20220526_134907.jpg

Geri