Aracım Pert Oldu

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Merhaba arkadaşlar zor durumdayım desteğinize ihtiyacım var yeni üye oldum buraya. Tıkalı trafikte birinin bana arkadan çarpması sonucu arabamda büyük hasar oluştu ve büyük ihtimalle perte girecek. Ama aracın kasko değeri 265.000 tl olduğu için bu para üzerinden alacağım ödemeyi. Aracım 2021 eco elegance daha 5000 km de. Eğer bu parayı alırsam aynı arabayı bir daha alamayacam. Ne yapmam gerekiyor, yardımcı olur musunuz lütfen ?
Geçmiş olsun hocam. Talihsiz bir kaza olmuş. Haklı taraftasınız. Arka stoplar, bagaj, ön farlar ve airbagler sağlam ise maliyet düşük çıkar. Kasko ile durumu iyi araştırmak lazım. Arkadaşların bahsettikleri konulara ağırlık verin. Yetkili servis yüksek fiyat çıkarma konusunda uzmandır.

Aracınız
Kaskonuza aksesuarınızı işletmeniz gerekiyordu. Bayide yaptırmasaydınız keşke. Pert kararı verirlerse itiraz edin.
Ben yapılmasını istiyorum dedikten sonra bir şey yapamazlar sadece ikna etmeye calışırlar kapatın kulaklarınızı.
Böyle bir araba daha alamayacaksınız.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Policenizde rayic bedeli asamaz ibaresi varsa mutlaka araci yaptirip deger kaybi basvurusu yapin. Aracinizida iyi bir fiyatla yapildiktan sonra satiliga cikartin. Daha onemlisi caninizi gercekten sıkmayin caniniz ve sagliginiz herseyden onemlidir

Aracınız
Civic FB7 2015
Geçmiş olsun. Tavsiyem öncelikle kasko poliçenizi satır satır dikkatlice okumanız, aslında bunu herkes kasko teklifi alırken yapmalı verdiği ücretin hangi riskleri karşıladığını bilmeli. Varsayım ve tahminlerle hareket ederseniz sigorta şirketinin insafına kalırsınız ve bu durumda zararlı çıkmanız yüksek ihtimal. Poliçenizin içeriğini, siz paylaşmadıkça burada yorum yapan hiç kimse bilemez ve dolayısıyla yapılan yorumlar da tahmine dayalı olacaktır.

Ugr60

0
Çok geçmiş olsun . Yakın zamanda bende kaza yaptım sağ taraftan sürterek geçti bir bayan. Aracım 30 km üzeri hızda olduğu için perde hava yastıkları açtı. Uzun lafın kısası 67000 TL ye yapıldı yetkilide pert verilmedi. Aracınız büyük ihtimalle tamir edilecek hocam. Şaselerde direklerde hata olmadıktan sonra hasar kaydına takılmayın zaten serviste orjinal parça ile değişim oluyor meraketmeyin aracını yine eskisi gibi olacaktır ana iskelette hasar yoksa.

Farklı mekanlarda benzer hiçlikler..
Ekli dosyayı görüntüle 266666

Aracınız
Civic FC5 2020
Yardımlarınız için teşekkürler arkadaşlar ama kasko daha net bir şey söylemedi sadece perte çıkma ihtimali olduğunu ve çıkarsa da 265 binden işlem göreceğini söylediler. Acaba tamiratını istesek sonradan değer kaybı için başvuru yapsak süreç nasıl ilerliyor ? Hangi yol daha mantıklı pert mi yoksa tamirat mı ? Değer kaybı için kazayı yapan kişi ile mi muhattap oluyoruz yoksa herhangi bir sigorta şirketiyle mi ?

Merhaba , öncelikle geçmiş olsun. Yazdıklarınızdan ve araç kaza resimlerinden anladığım üzere aracınızın perte cıkma sansı yok. 106 bin tl ve üzeri hasar kaydı olmalı ki perte cıkartma istek başvurusu ciddiye alınsın.3 sene once perde hava yastıkları ve kapı değişmişti. 38.800 tl hasar kaydı sonucu yetkililer 47 bin tllik hasar miktarı altında kaldıgı için onarım yaptılar. Yazık emeklernize aracımızda tahmini 80 bin tl agır hasar kaydı gecicek. Aksesurlarınız ise kasko korumu dısında kalıcak sizde 50 bin civarı hasar kaynaklı para alırsınız. Tekrardan geçmiş olsun

apoduman42

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2020
Çok geçmiş olsun.Allah daha beterlerinden korusun. Anadolu sigortanın kaskosunda ilk yıl sıfır arac klozu vardı. Özellikle kasko yaptırırken bu teminati sorup ondan sonra yaptırmıştım. Sanırım kasko yaptırırken de teminatları iyi incelemek lazım.

apoduman42

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2020
Merhaba , öncelikle geçmiş olsun. Yazdıklarınızdan ve araç kaza resimlerinden anladığım üzere aracınızın perte cıkma sansı yok. 106 bin tl ve üzeri hasar kaydı olmalı ki perte cıkartma istek başvurusu ciddiye alınsın.3 sene once perde hava yastıkları ve kapı değişmişti. 38.800 tl hasar kaydı sonucu yetkililer 47 bin tllik hasar miktarı altında kaldıgı için onarım yaptılar. Yazık emeklernize aracımızda tahmini 80 bin tl agır hasar kaydı gecicek. Aksesurlarınız ise kasko korumu dısında kalıcak sizde 50 bin civarı hasar kaynaklı para alırsınız. Tekrardan geçmiş olsun

Benim aracın üzerinde bulunan tüm aksesuarlar teminat kapsamında. Bunu da mi suistimal yapıyorlar.

Aracınız
Civic FC5 2019
Yardımlarınız için teşekkürler arkadaşlar ama kasko daha net bir şey söylemedi sadece perte çıkma ihtimali olduğunu ve çıkarsa da 265 binden işlem göreceğini söylediler. Acaba tamiratını istesek sonradan değer kaybı için başvuru yapsak süreç nasıl ilerliyor ? Hangi yol daha mantıklı pert mi yoksa tamirat mı ? Değer kaybı için kazayı yapan kişi ile mi muhattap oluyoruz yoksa herhangi bir sigorta şirketiyle mi ?
Kasko poliçenizi bir şekilde bana iletebilrseniz yardımcı olmaya çalışayım klozlar ve teminatlar ile ilgili.

Geri