Aracımı sattım

Aracınız
Civic FB7 2012
Güzel satmışsınız hayırlı olsun.

Fiyatlar artmış, insanın aklına "acaba bende mi satsam" diye düşünceler geliyor. (2015 model 2016 çıkışlı 25K kilometrede, FB7) Araç halen değerliyken.
Ama satarsam sonra ne alacağım diye arkasından düşünüp duruyorum. Malum sitedeki baktığım uygun araçların yarısı ağır hasar kayıtlı.
Neyse kaşınmayalım, tekrar hayırlı olsun.

İsmail Beşiroğlu

Super Moderator
Yönetici
Ad Soyad
İsmail Beşiroğlu
Aracınız
Civic FB7 2016
fc5'lerin premium bir görüntüsü var. Piyasası hakkında fazla bilgim yok ancak ben 71.5bin TL'ye fb7'yi aldığımda verdiğim paraya acımıştım ilk aylarda. Keşke 2. el bmw falan alsaydım diyordum, araç izolasyondan dolayı beni epey hayal kırıklığına uğratmıştı.
Şimdi 100'e yakın fiyatlarda satılıyor oluşuna da şaşırıyorum. Devir ekonomi devri, e180 aracımızı sattık geçen hafta mesela, o aracın tek bir balata ve disk değişimini içeren servis bakım ücreti honda'nın şimdiye kadarki tüm bakım masraflarına karşılık gelmekte hatta geçmekte. Araç alırken bakım masraflarını da göz önünde bulundurmak gerek.

Aracınız
Civic FC5 2019
Fb7 fiyatları uçmuşken Fc5 piyasası maalesef ölü durumda. Ama çok görmüyorum kendi araçlarımızı karalayıp ayıplayarak biz getirdik piyasayı bu duruma

ANE-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
vatandaş 6 rakamlı fiyatlara çıkmak istemiyor, fc5 ler çok pahalandı...sıfır araç satışı ötv düznlemesinden dolayı durmuş vaziyette. elinizdeki araçaların kıymetini bilin....

Geri