Aracımı Sürttü

Ad Soyad
Atakan Atmaca
Aracınız
Civic FC5 2018
Arkadaşlar 1 hafta önce aldığım araç nazara mı geldi bilmiyorum arabaya sürekli bir şeyler oluyor. Haberim olmadan birisi marşpiyele sürtmüş, bugün pazar arabasıyla kaldırımdan giden kadın sol kapıya sürttü. Kapıda avuç içi kadar boya kalkması var arabanın rengi mavi fakat çizilen yer siyah gözüküyor. Boyatsam sorun olur mu? Veya nasıl giderebiliriz?

mturker

Özel Üye
Arkadaşlar 1 hafta önce aldığım araç nazara mı geldi bilmiyorum arabaya sürekli bir şeyler oluyor. Haberim olmadan birisi marşpiyele sürtmüş, bugün pazar arabasıyla kaldırımdan giden kadın sol kapıya sürttü. Kapıda avuç içi kadar boya kalkması var arabanın rengi mavi fakat çizilen yer siyah gözüküyor. Boyatsam sorun olur mu? Veya nasıl giderebiliriz?
Merhaba geçmiş olsun
Benim aracda mavi çizikleri çok belli eden sorunlu renk,
Fotoğraf paylasirsaniz daha çok fikir çıkar ortaya.
Belki kapıda boya kalkması yoktur karşı tarafın boyası geçmiştir çünkü siyah değil metal rengi çıkması lazım alttan.

Honda madness

Ad Soyad
Atakan Atmaca
Aracınız
Civic FC5 2018
Merhaba geçmiş olsun
Benim aracda mavi çizikleri çok belli eden sorunlu renk,
Fotoğraf paylasirsaniz daha çok fikir çıkar ortaya.
Belki kapıda boya kalkması yoktur karşı tarafın boyası geçmiştir çünkü siyah değil metal rengi çıkması lazım alttan.

Honda madness
Tamam ben resim paylaşayım sabah. Peki bu dediğiniz gibi kariı tarafın boyasıysa nasıl çizikleri gidereceğiz?

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
Hocam bu gibi şeylerle sık karşılaşıyorsanız bir kurban kesin fakir garibana dağıtın. yada sadaka verin. Bazen bu gibi şeyler olabiliyor. Allah daha büyük kaza belalardan korusun.

Ekli dosyalar

• indir (3).jpeg
    indir (3).jpeg
    10.4 KB · Görüntüleme: 56

mturker

Özel Üye
Tahmini yetkili serviste ne kadar tutar? Boyattıktsn sonra seramik kaplama yaptırmayı düşünüyorum.
Hocam güncel fiyatları inanın bilmiyorum servisin,
Kapı ve marsiyeli tam boyarlar yarım boyamazlar onun bilgisini vereyim.
Dışarıda şuan parça başı 500 -600 istiyorlar serviste olsa olsa 750 900 civarı vardır..
Seramik güzel olur baya korur ama derin surtmelere pek dayanmaz..

Honda madness

Geri