Araçımın altından gelen sesler

2004 hondam var sıtabize yollarda aşağı eğimli yollarda kasisde firene basınca alttan gelen sesler rot balanscıya gittim bi sıkıntı yok dediler oldukca rahatsız ediyor

SNE-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic ES7 2005
tam olarak ne olduğunu görmeden söylemem mümkün değil tabide yardımcı olmak adına eger gelen sesler sürtme veya demir çizilme sesi gibiyse yüksek ihtimalle balata ve fren sistemiyle alakalı olabilir

Aracınız
Civic ES7 2005
Oda bi ihtimal ama direksiyon kutusu frene basinca oyle bi yaparmi hic duymadim benimde gicirti var suanda kutuda ama oyle sikayetlerim olmadi sadece fren yapinca gelen sesler artik surekli olmaya baslayinca goturdum balata degisimi yaptim disk bombelenmis ti ama degisime gerek yok dedi ustam su anda ses kesildi

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
2004 hondam var sıtabize yollarda aşağı eğimli yollarda kasisde firene basınca alttan gelen sesler rot balanscıya gittim bi sıkıntı yok dediler oldukca rahatsız ediyor

SNE-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
> Geçmiş olsun.
> Tanışma bölümünde kendinizi tanıtırsanız memnun oluruz.
> Direksiyon düz yolda giderken frene basınca ses geliyorsa komple alt takım kontol edilmeli. Rot balans ustaları ile test sürüşü yapılmalı.
> Direksiyon için tıkırtı burcu vardır. Bu zamanla gevşer. Bu bozuk yolda frene basmadan ses yapar.

Faaliyet Ayn-ı Lezzettir...

Geri