Aracın alt koruyucu yamuldu

Volkoo

0
Selam dedıgım gibi alttaki aleminyuma benzer parça aracın Demir üzerıne dusmesıye yamuldu bi sorun arz ederim ne yapabilirim

Ltf

Aracınız
Civic FC5 2016
Egzos borusunun üstündeki delik delik olan sacdan bahsediyorsanız çok sorun olacağını sanmam. Yere yakın geçerken bir yere takılıp egzos borusunu çekerse sorun olabilir sadece. Bakım zamanı lifte alınınca doğrultmasını istersiniz

Volkoo

0
Zaman ayırıp yazdığın için sağol.evet aynen dediğin yer. Benim endişem o saçın altında olan parçaya zarar gelmşmidir ve ya şanzımana. Umarım dedıgınız gribidir. Malum bayram servislerde kapalı henüz lifte kaldıracak sanayide bulamadım yaşadığım yerde

Ltf

Aracınız
Civic FC5 2016
Zaman ayırıp yazdığın için sağol.evet aynen dediğin yer. Benim endişem o saçın altında olan parçaya zarar gelmşmidir ve ya şanzımana. Umarım dedıgınız gribidir. Malum bayram servislerde kapalı henüz lifte kaldıracak sanayide bulamadım yaşadığım yerde
Rica ederim ne ddmek. Şanzımana zarar gelse karter koruma da yamulurdu. O sacın altında egzos borusu var sadece sanırım ya da şöyle söyleyeyim ilk darbeyi egzos borusu alır. Darbe alırsa yamulur ama işlevini kaybetmez Eğer kopma vb bişey olsa egzos sesinden anlardınız. Bunlar sadece tahmin benim tahminim,, teknik bilgisi olanlar elbet aydınlatacaktır.

Aracınız
Aynısı bana oldu yağın boşaldığı orta noktada saç yamuldu ve araba çok hafif tümsek bile olsa sürtüyordu hemen servise götürdüm pense ile düzelttiler 5 dk larını bile almadı

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri