Civic FC5 Aracın Motorundan Gelen Kayış Sesine Benzer Ses

Arkadaşlar Selamun Aleyküm Aracımda 7 Aydır Kayış Sesi ve Şıkırdama Sesine Benzer Bir Ses Var Ama Araç Soğukken Yapmıyor 1 Saat Filan En Az Trafik de Gezince Isınınca Motor Yapıyor Sesi Devri 2000 2500 Yapıp Gazı Bıraktığım da Ses Duyuluyor Park Halinde Yolda Giderken de Duyuluyor

Daha Önce Aracın Avare bilyası Gergi bilyası Gergi Kütüğü ve V kayışı Değişti Ses Düzelmedi Sorun Nedir Araçtaki Daha Araç 48.500 Kilometre de

Başına Böyle Birşey Gelen Oldumu Yada Aracından Bu Ses Gelen Oldumu 20210407_092315.jpeg

SM-A715F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
2 ay önce buna benzer bir konu açmışsınız ve yetkili servisten orjinal kayış alıp değiştirdiğinizde sorunun geçtiğini söylemişsiniz.

Bu işlemi özel serviste yaptırdığınızı söylemişsiniz. Ustanıza gidin ve ona danışın bence. Zira kimse aracı görmeden, sesi dinlemeden yorum yapamaz.

Kayış harici parçalarınızıda orjinaller ile yenileyin.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Moderatörün son düzenlenenleri:
Aracınız
Civic FB7 2015
Su pompası ne durumda biliyormusunuz? Bilyalar değiştirilirken kontrol edilmiş olabilir ama atlanmış olabilir diye aklıma geldi
Arkadaşlar Selamun Aleyküm Aracımda 7 Aydır Kayış Sesi ve Şıkırdama Sesine Benzer Bir Ses Var Ama Araç Soğukken Yapmıyor 1 Saat Filan En Az Trafik de Gezince Isınınca Motor Yapıyor Sesi Devri 2000 2500 Yapıp Gazı Bıraktığım da Ses Duyuluyor Park Halinde Yolda Giderken de Duyuluyor

Daha Önce Aracın Avare bilyası Gergi bilyası Gergi Kütüğü ve V kayışı Değişti Ses Düzelmedi Sorun Nedir Araçtaki Daha Araç 48.500 Kilometre de

Başına Böyle Birşey Gelen Oldumu Yada Aracından Bu Ses Gelen Oldumu Ekli dosyayı görüntüle 264714

Oppo cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hiç bilmiyorum ustam ya vallahi ustalar ne yaptı ne etti bilgim yok aracı verdim şunlar şunlar değişti dediler çıkanları geri aldım o kadar değişenleri de yazdım zaten
Su pompası ne durumda biliyormusunuz? Bilyalar değiştirilirken kontrol edilmiş olabilir ama atlanmış olabilir diye aklıma geldi

Aracınız
Civic FB7 2015
Benim aklıma gelen buydu başına gelen varsa yazar muhtemelen, umarım sorununa çözüm bulursun.
Hiç bilmiyorum ustam ya vallahi ustalar ne yaptı ne etti bilgim yok aracı verdim şunlar şunlar değişti dediler çıkanları geri aldım o kadar değişenleri de yazdım zaten

Benim aklıma gelen buydu başına gelen varsa yazar muhtemelen, umarım sorununa çözüm bulursun.

Forum da geçen sene bi arkadaş paylaşmış aynı sorun ararken sorunu denk geldim çözümü de yazmış sağolsun ustaya göstereyim aracı bu gün Screenshot_20210407-111826.jpegScreenshot_20210407-111915.jpeg

Geri