Civic FC5 Arka kapıların otomatik açılmaması?

Aracınız
Civic FC5 2019
Merhaba, aracima ayna katlama modulu aldim ama soyle bir sorunum var.
Gerci sorun bu modulle alakali degil, normal kilitlesem de aynisi oluyordu.

Yola ciktigimda araba otomatik kilitleniyor, sonra yolda bir yolcuyu indirecegim zaman arkadaki kapiyi icerden acamiyor. Ondekiler de olan ozelligi arkaya da yapmanin yolu var mi?

P'ye alip kontagi kapatirsam butun kapilari aciyor o ozelligii koymuslar module ama ben once inmediysem millet icerde hapsoluyor.

Aracınız
Civic FC5 2019
Onu biliyorum da acmayi unutuyorum o anda, yolcu isterse ustteki dili cevirerek de acabiliyor ama bilmiyor ya da karanlikta gormuyor.

Resmen arka kapiya cocuk kilidini standart yapmis adamlar.
Bunun cozumunun olmasi lazim.

Aracınız
Civic FC5 2017
Merhaba, aracima ayna katlama modulu aldim ama soyle bir sorunum var.
Gerci sorun bu modulle alakali degil, normal kilitlesem de aynisi oluyordu.

Yola ciktigimda araba otomatik kilitleniyor, sonra yolda bir yolcuyu indirecegim zaman arkadaki kapiyi icerden acamiyor. Ondekiler de olan ozelligi arkaya da yapmanin yolu var mi?

P'ye alip kontagi kapatirsam butun kapilari aciyor o ozelligii koymuslar module ama ben once inmediysem millet icerde hapsoluyor.
sıkınıtıymıs o ya modulü ıptal et o zaman

Aracınız
Civic FC5 2018
Modülün üzerindeki tırnaklardan otomatik kapı kilitlemeyi devre dışı bırakabilirsin. Konuda kaç numaralı tırnak olduğu yazılı

Lenovo K53a48 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Hocam sorunum modulden degil.

Modulu cikarmis olarak dusunun, kilitleme tusuna bastim cunku disardan biri acmasin istiyorum.
4 kapi kilitlendi guzel.

Varacagim yere geldim.
On yolcu cekti acti guzel. Arkadaki yolcu kendi acamiyor kapiyi, illa benim o dugmeye tekrar basmam lazim.
Halbuki ben adami hapsetmek istemiyorum ki, ben disardan acilmasin istiyorum.

Ya da ufak parcaya basmasi lazim ama bilmiyorlar onu.

LooSii

Özel Üye
Aracınız
Civic FB7 2015
Hocam sorunum modulden degil.

Modulu cikarmis olarak dusunun, kilitleme tusuna bastim cunku disardan biri acmasin istiyorum.
4 kapi kilitlendi guzel.

Varacagim yere geldim.
On yolcu cekti acti guzel. Arkadaki yolcu kendi acamiyor kapiyi, illa benim o dugmeye tekrar basmam lazim.
Halbuki ben adami hapsetmek istemiyorum ki, ben disardan acilmasin istiyorum.

Ya da ufak parcaya basmasi lazim ama bilmiyorlar onu.
Bahsettiğiniz özellik kimine göre nimet. Honda'nın bu özelliği benim çok işime yaradı. Bende 3 çocuk var. Çocuklar arkada otururken yanlışlıkla kapıyı açarlar diye aklım hep onlarda kalıyordu. Daha önceki araçta kontak anahtarı ile çocuk kilidini aktif hale getiriyordum. Ama kapatsam açmayı unutuyordum, açsam kapatmayı unutuyordum. Şimdi kafam rahat.

MI 8 Explorer Edition cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Ben alistim artik, araci durdururuken arkadakiler insin diye otomatik elim merkezi kilit tusuna gidiyor.

Aracınız
Civic FC5 2019
Bahsettiğiniz özellik kimine göre nimet. Honda'nın bu özelliği benim çok işime yaradı. Bende 3 çocuk var. Çocuklar arkada otururken yanlışlıkla kapıyı açarlar diye aklım hep onlarda kalıyordu. Daha önceki araçta kontak anahtarı ile çocuk kilidini aktif hale getiriyordum. Ama kapatsam açmayı unutuyordum, açsam kapatmayı unutuyordum. Şimdi kafam rahat.

MI 8 Explorer Edition cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hocam siz yine de cok guvenmeyin, ustteki parcayi cevirince aciliyor her turlu.
Cocuk kilidini acip kapatmak bu arabada daha kolay, kontaga gerek kalmiyor.

Geri