Arka Koltuk Başlığı Ekranı Videoyu Çalıştırmıyor

Aracınız
Merhaba Arkadaşlar

Bir sorunum var şöyleki BW 7200 UB model ekranlı arka koltuk başlığım var 2 adet ve bunlarda Mp3 çalarken maalesef video çalıştıramadım bildiğim bütün video formatlarını denedim olmuyor acaba bu tür ekrankları olan varsa sorunu nasıl çözdüğünüzü belirtirseniz sevinirim.Ekranlar video oyanatabiliyor yani desteği var ama ben yapamadım. Fikirlerinizi bekliyorum.Teşekkür ederim.

Aracınız
Civic FC5 2016
Merhaba Arkadaşlar

Bir sorunum var şöyleki BW 7200 UB model ekranlı arka koltuk başlığım var 2 adet ve bunlarda Mp3 çalarken maalesef video çalıştıramadım bildiğim bütün video formatlarını denedim olmuyor acaba bu tür ekrankları olan varsa sorunu nasıl çözdüğünüzü belirtirseniz sevinirim.Ekranlar video oyanatabiliyor yani desteği var ama ben yapamadım. Fikirlerinizi bekliyorum.Teşekkür ederim.

Kafalıklar bağımsız mı çalışıyor ana ekrana mı bağlı ?

Sadece hayal et

Aracınız
Civic FC5 2016
merhaba kafalıklar bağımsız çalışıyor ve dediğim gibi birçok video formatı denedim ama olmadı araştırdım netten bulamadım sorunu acaba video formatlarında başka detaylar mı var?

Merhaba ;

Siz araç ana ekranında çalıştırdığınız görüntüyü mü kafalıklara aktaramıyorsunuz, yoksa kafalıklar kendi başına mı video oynatmıyor ?

Sadece hayal et

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
AYNI KAFALIKTAN BENDE ALDIM MP3 ÇALIŞTIRIYOR FAKAT USB TAKINCA VİDEO AÇMIYOR NASIL ÇÖZEBİLİRİM YARDIMCI OLABİLİRMİSİNİZ
Açtığınız video formatını desteklemiyordur. Denemek için, usbye birkaç farklı formatta video atın hangisini açıyorsa onu destekliyordur.

Geri