Arka tampona sürtmüşler

5dk lik başından ayrıldım geldiğimde durum buydu. Çok şükür ufak bisey ama moralimin bozulmasına yetti. Düzelir mi acaba?
20180614_154030.jpg

Sinan ÖZTÜRK

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=13906]tenekedentayyare[/MENTION] Geçmiş olsun aynı izlerden bir kaç tane de bende var. Rötuş yaparak biraz kamufle edebilirsiniz.

ywzckr

0
Arka tampona sürtmüşler

5dk lik başından ayrıldım geldiğimde durum buydu. Çok şükür ufak bisey ama moralimin bozulmasına yetti. Düzelir mi acaba?
Ekli dosyayı görüntüle 6899

Sinan ÖZTÜRK

Hocam bende sürttüm arkadaş yüzünden, rutuş seti alarak düzeltebilirsin elin yatkınsa hem o setle tas vb iz olursa onları da düzeltirsin. Ben hepsiburadadan aldım fotoğrafını koyuyom alta renk numaramız aynıdır beyazsa ondan alırsın işini görür gayet.IMG_7249.jpg

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

İlginiz için teşekkür ederim. Boyanın kalktığı yeri rutuş ile gideririm ama alt tarafta çizgi şeklinde bir ezik var. Orayı nasıl düzelte bilirim?

Sinan ÖZTÜRK

Oguz6

0
Aracınız
Merhaba geçmiş olsun oraya sıcak su döküp bir deneyin bence aracın altına yatip ser bir cisimle de içerden bastirin

ywzckr

0
Arka tampona sürtmüşler

İlginiz için teşekkür ederim. Boyanın kalktığı yeri rutuş ile gideririm ama alt tarafta çizgi şeklinde bir ezik var. Orayı nasıl düzelte bilirim?

Sinan ÖZTÜRK

Hocam kaynar sıcak su dök oraya ısınsın tuvalet tıkanınca pompalayan pompa varya o pompayla( küçük olanını dene cok abanma aman diyim birde oradaki sensörü kapat bantla filan kaynar su zarar vermesin) birkac kez pompala duzelmezse gocuk duzeltme yaptirirsin yada bırak öyle kalsın

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Son düzenleme:
Uygun bir zamanda sıcak suyu deneyeceğim. Geçenlerde arka tamponun bu kadar esnek olup içine göçmesine şaşırmıştım. Galiba nu gün bu durumun faydasını gördüm. Sert ve esnek olmasa belkide çatlayacak yada boyası iyice kazanacaktı diye düşünüyorum.

Sinan ÖZTÜRK

mbsd

0
Uygun bir zamanda sıcak suyu deneyeceğim. Geçenlerde arka tamponun bu kadar esnek olup içine göçmesine şaşırmıştım. Galiba nu gün bu durumun faydasını gördüm. Sert ve esnek olmasa belkide çatlayacak yada boyası iyice kazanacaktı diye düşünüyorum.

Sinan ÖZTÜRK
Bırak nazarlık kalsın. Geçmiş olsun

SM-A700F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri