Arka teker rulman hakkında

Aracınız
Civic FB7 2015
¨fazlanın zararı olmaz eksiğin olur koyarken göreceğiz ne alacak kesin bilgi gözlemleyince çıkacaktır ortaya fb7 2015 için koyulan bu dedi göreceğiz 1000 km sonra götürücem bakıma 20 bine daha vr

Aracınız
Civic FB7 2015
arkadaşlar tam sabah arabayı verdim yapılsın diye 526 tl parça 50 tl işçilik honda terakkiye. mesaj geldi şansıma kampanya 2015 model ve öncesi için %15 kampanya mesajı. ödemeye gittiğimde mesajı gösterdim. araba 2016 çıkışlı olmaz falan diyip yokuş yaptılar ısrarlarımla %15 indirimi aldım 80 tl indirim oldu.,,

30 eylüle kadar bakım parça kampanyaları var bilginize... ve 20 bin bakımına lpgli 1500 TL dediler şaka gibi.. yağ filtresini 47 tl ye aldım. dışarda yaptıracağım bari bu orjinal olsun dedim..

Merhabalar Acil Yardım.
6 ay öncesinde arka sağ poryadan bilye sesi geliyor diye İstanbul'da parcacidan diji marka parça aldım taktırdım fakat 3 ay sonrasında ara sokakta yavaş hızda giderken kırıldı.parcaci ve tedarikçi hasarını vs karşıladı ve yeni bı ürün verdi yine diji marka ve o da maksimum 4000 km ve 3 ay sonunda Karadeniz oto yolunda 140 la giderken arka sağ teker fırlayarak kaza yapmama neden oldu şimdi tedarikci hasarı karsilayayim vs die söylediler bu poryayi hangi marka almam gerekiyor ve bu konuda nasıl bir yol izlemeliyim yardımcı olurmusunuz.

Ekli dosyalar

• IMG-20230805-WA0005.jpeg
    IMG-20230805-WA0005.jpeg
    266.3 KB · Görüntüleme: 26
  • IMG-20230516-WA0000.jpeg
    IMG-20230516-WA0000.jpeg
    119.7 KB · Görüntüleme: 25

mturker

Özel Üye
Merhabalar Acil Yardım.
6 ay öncesinde arka sağ poryadan bilye sesi geliyor diye İstanbul'da parcacidan diji marka parça aldım taktırdım fakat 3 ay sonrasında ara sokakta yavaş hızda giderken kırıldı.parcaci ve tedarikçi hasarını vs karşıladı ve yeni bı ürün verdi yine diji marka ve o da maksimum 4000 km ve 3 ay sonunda Karadeniz oto yolunda 140 la giderken arka sağ teker fırlayarak kaza yapmama neden oldu şimdi tedarikci hasarı karsilayayim vs die söylediler bu poryayi hangi marka almam gerekiyor ve bu konuda nasıl bir yol izlemeliyim yardımcı olurmusunuz.
Hocam çok geçmiş olsun Allah'tan ön teker değil Allah beterinden korumuştur inşallah.
Siz o tedarikçiyle diyinki servis ürünü istiyorum bizzat servisten alalım diyin.

RMX3263 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hocam çok geçmiş olsun Allah'tan ön teker değil Allah beterinden korumuştur inşallah.
Siz o tedarikçiyle diyinki servis ürünü istiyorum bizzat servisten alalım diyin.

RMX3263 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi
Allah razı olsun valla parçacı servis ürünü tedarik edermi bilmiyorum ve o kadar pişmanım ki servisten almadığıma şimdiecbir Alicam ama piyasada bildiğiniz bir ürün varsa eğer diye sorma gereği duydum zaten yarın parçacı ve parça italatcisiyla ufak bı tartışmamız olacak çünkü ben hep satıyorum hiç böyle bir sorunla karşılaşmadım hasarsız olan araca ordan hasarmi aldı diyede sordular ailemle kötü bı durum atlattık 9 saatlik yolu yine piayasa mali taktirarak 14 saatte geldim valla bu parça için bir marka vs yardımcı olursanız çok sevinirim.

mturker

Özel Üye
Allah razı olsun valla parçacı servis ürünü tedarik edermi bilmiyorum ve o kadar pişmanım ki servisten almadığıma şimdiecbir Alicam ama piyasada bildiğiniz bir ürün varsa eğer diye sorma gereği duydum zaten yarın parçacı ve parça italatcisiyla ufak bı tartışmamız olacak çünkü ben hep satıyorum hiç böyle bir sorunla karşılaşmadım hasarsız olan araca ordan hasarmi aldı diyede sordular ailemle kötü bı durum atlattık 9 saatlik yolu yine piayasa mali taktirarak 14 saatte geldim valla bu parça için bir marka vs yardımcı olursanız çok sevinirim.
Servis ürününü kendisi alacak yada bedelini karşılayacak bu iş çok ciddi bir iş.
Ön teker olsaydı Allah muhafaza.
Size ben bı numara vereyim benim servis İstanbul maslakta,
Ona hangi marka takıyorsunuz diye sorun durumunuzu iza edin.
Geçen sene biladere taktırdık sorun çıkmamıştı.

Ferdi usta. 0546 667 87 00

Servis ürününü kendisi alacak yada bedelini karşılayacak bu iş çok ciddi bir iş.
Ön teker olsaydı Allah muhafaza.
Size ben bı numara vereyim benim servis İstanbul maslakta,
Ona hangi marka takıyorsunuz diye sorun durumunuzu iza edin.
Geçen sene biladere taktırdık sorun çıkmamıştı.

Ferdi usta. 0546 667 87 00

Tamamdır yarın sabahtan arayacağım çok teşekkür ederim

Aracınız
Civic FD6 2009
Diji marka ilk kez duydum. Orjinal marka snr diye biliyorum. Dışarıda bulunabiliyor. Ben 1 sene önce kraftvoll diye bir marka taktım memnunum sorun yaşamadım .

Geri