Arka USB Şarj Girişi

Ad Soyad
emre kocakaly
Aracınız
Civic FE1 2021
Arka tarafa usb şarj paneli takmayı düşünüyorum yurtdisi versiyonlarında havalandırma yerine usb girişi var. Havalandırma altında usb giriş boşluğu var ama orijinal parça bulunabilir mi? Garanti bozulur mu?

Bu sitede gördüm orjinal diyor ama güvenilir mi bilemedim.

Ekli dosyalar

• ScreenShot2022-04-25at12.57.38PM_940x.jpg
    ScreenShot2022-04-25at12.57.38PM_940x.jpg
    50.9 KB · Görüntüleme: 57
Ad Soyad
Samet çolak
Aracınız
Civic FE1 2021
Youtubeda cok güzel videolar var. Eğer o kapagın altında direkt cıkış varsa cok güzel olur

Ad Soyad
Berkay
Aracınız
Civic FE1 2023
Youtubeda cok güzel videolar var. Eğer o kapagın altında direkt cıkış varsa cok güzel olur
Soran merak eden olursa diye bilgi paylaşmak istedim. Honda Civic 2023 Executive+ aracım var bu plastiğin arkasını kontrol ettim maalesef hazırda kablosu yok. Ürün T kablo ile birlikte satılıyor bu kablo sayesinde çakmaklık güç girişi arka taraftaki usb lere de aktarılıyor olacak ancak montajı biraz zor olur gibi duruyor hazırda kablo bulunmadığı için. Alıp yapan olduysa bilgi paylaşırsa çok seviniriz. Birde mikstoreph.com adresinden alışveriş yapmaya çalıştığımda bir türlü ödeme yapamıyorum bu siteden daha önce alışveriş yapan oldu mu? Ödeme yapmak için nasıl bir yol izlemek gerekir bu ürünü de başka yerde bulamadım.

Ad Soyad
Berkay
Aracınız
Civic FE1 2023
Dostlar ihtiyacı olan taktırmayı düşünen vs. olursa diye doğru satın alma linkini paylaşmak istedim. https://tr.aliexpress.com/item/1005004542681469.html ilgili bağlantıdan ürünü satın almanız mümkün ilk etapta 58-60$ civarı bir kargo ücreti çıkıyordu satıcıyla görüştüm ve kargo ücretini diğer ürünlerle aynı düzeye dönüştürdü. Siz satın alırken kargo ücretiyle alakalı bir anormallik olursa satıcıyla iletişime geçtiğiniz taktirde normal kargo ücretine dönüştürüyor. Satıcıyla görüştükten sonra yaklaşık kargo maliyeti 3-5$ bandına düşmektedir. Ben şimdi satın aldım muhtemelen gelmesi ve montaj yaptırmam hızlı olmayacak ama işlem tamamlandığında yine fotoğrafta çekerek bilgi paylaşımı yapıyor olacağım.

Ad Soyad
S.Özdemir
Aracınız
Civic FC5 2018
havalandırmanın altındaki yerde usb için bir tesisat varmış gibi algılanıyor.
Honda Efe serviste bu olayı sorduk, hatta koltukları ve ön göğsü sökülmüş tamir gören bir civic exe+ vardı. usta arka havalandırmanın altına giden bir kablo olmadığını gösterdi. yukarıdaki gibi bir ürün alıp usb çoklayıcı mantığıyla arkaya kablo çekmek gerekecek ve işçiliği biraz zor görünüyor.

Ad Soyad
Berkay
Aracınız
Civic FE1 2023
Evet maalesef ilgili kapak kısmını kaldırıp bende kontrol ettim. Tesisat yoktur. Ancak bu linkini iletmiş olduğum ürün herhangi bir kablo kesme işlemi gerektirmeden çakmaklıktan güç alacak şekilde kablosuyla birlikte gelmektedir. Çakmaklık soketine takılan kablo sökülüp bu ürünle birlikte gelen kabloya takılmaktadır bu kablonun bir ucu tekrar çakmaklık soketine bir ucu da yeni takılacak olan usb portları kısmına takılmaktadır. Ancak kabloyu o bölgeye güzelce montajlamak sizin de dediğiniz gibi biraz zordur çok kolay değildir.

Ekli dosyalar

• i-need-usb-and-cable.png
    i-need-usb-and-cable.png
    23.3 KB · Görüntüleme: 7
Geri