Arkadaşlar dizel 2019 aracımın durmadan partakül problemi

Ali Er

0
Ben de git 2.5 gel 2.5 km kış kullaniminda art arta bu hatayı aldim.15 gunde bir soyle 30 km 4000 5000 devirde kullaninca sönüyordu.Bu yuzden satmak durumunda kalmistim 8000 km de.Zamlarin hizina yetisemedigim icin 90 k zamla eco elegance otm alabildim.Simdi kafam rahat Allah a sukur.Bas kontaga git.He dizel kullanim keyfinin yanindan gecemez orasi ayri.

Ali Er

0
Kitapçığında da yazar.70 sabit hizla 20 dk yuksek devirde 4000-5000 surunce söner.Buradaki mantık sudur ; dpf zararli partikulleri tutar.Bu partikuller yuksek isida yakilarak atilir.Iste yuksek isiya cikmasi icin araci bu sekilde belli sure kullanmak gerekir.

Geçmiş olsun, Honda Türkiye ile ilgili olarak şunu söyleyebilirim Garanti Departmanı katalizör problemini çözmeye yanaşmıyor, yakıt kaynaklı olmadığını da çok iyi biliyorlar. Ben Japonya’ya kalın bir mektup yazıyorum şu anda, bir ay da mı gider 40 günde mi gider bilmiyorum ama son çare bu kaldı. Umarım şerefli adamlardır, bu problemi yaşayanları Haziran ayından beri takip ediyorum, üretim kaynaklı bir problem olduğu belli bakalım ne çıkacak

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Benim aracim 2018 manuel dizel.dpf hatasi almadim. Ama filitre ve tas durumu hakkinda bilgim yok.

Mi Note 10 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Egr turbo komple sokuldu elden geçti Çıkma partakül taktım sanırım sorun çözüldü 500 km oldu geçti gitti adı servis yakıt tan bahşediyor üretim hatası resmen eski partakül açtık baktık 40 bindeki aracın partakül dolmasındasi problem yok dolabilir dedi usta yakıt olabilir düşük devir söylerdim sana ama senin suan ki problemin şu arkadaşım partakül filitre çatlamış gösterdide bu yüzden senin problemin adiler direk kullanıcı hatası diyor bunlara dur diyen yok …maalesef

Ugr60

0
Egr turbo komple sokuldu elden geçti Çıkma partakül taktım sanırım sorun çözüldü 500 km oldu geçti gitti adı servis yakıt tan bahşediyor üretim hatası resmen eski partakül açtık baktık 40 bindeki aracın partakül dolmasındasi problem yok dolabilir dedi usta yakıt olabilir düşük devir söylerdim sana ama senin suan ki problemin şu arkadaşım partakül filitre çatlamış gösterdide bu yüzden senin problemin adiler direk kullanıcı hatası diyor bunlara dur diyen yok …maalesef

İnşallah tekrarlamaz artık. Çıkma partikülü nasıl temin ettiniz ?

Farklı mekanlarda benzer hiçlikler..

Aracınız
Civic FC5 2019
İnşallah arkadaşım. Aracı vardı aynısından park halinde vurdular araç Airbağ lar acıldı pert gittiler içerinden aldık eskiyi ona taktık :)) başka çare yoktu güvenşpte Çıkmacı alamadım

Ugr60

0
İnşallah arkadaşım. Aracı vardı aynısından park halinde vurdular araç Airbağ lar acıldı pert gittiler içerinden aldık eskiyi ona taktık :)) başka çare yoktu güvenşpte Çıkmacı alamadım

İyi denk gelmiş ozaman işinize yaraması güzel olmuş.

Farklı mekanlarda benzer hiçlikler..

Aracınız
Civic FC5 2019
Artık dışarı gidiyorum dışarda problemi bulmaya çalışıyorum saçma sapan yorum yapıyor servis diyorlar düşük devirle kullanıyorsun diyor ya kardeşim araç 9 vites kalkarken teker dondunde vites direk atıyor deviride ben ayarlamıyorum sonuçta diyorum evet diyorlar ama cvp yok :))

eğer civic alırken dizel tercih etseydim sürekli spor modda kullanırdım. dpf civic te kronik maalesef. keşke bu şanzımanı 1.5 turbo lara taksalar....

MI 6X cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri