Civic FK7 Arkadaşlar elimde Honda autohack pro kodu var

Aracınız
Civic FC5 2021
Arkadaşlar elimde Honda autohack pro kodu var beni sarmadı isteyen olursa makul bir fiyata verebilirim ömür boyu kod Rootla istediğin uygulama ve işlerlemri rahatlıkla yapabiliryorsun tüm engeller kalkıyorhareket halinde gerigörüş kamerası hem göğüste hemde multi medyada ayni ilemler görüntüleniyor teşekkürler aşağıdaki sürümün aynısı

Aracınız
Civic FC5 2021
garanti dışı kalmaması için servise gideceğin zaman ister kaldır gizle servis sonrası geri aktif edebiliyorsun yada geri kaldırabiliyorsun iptv kurup izleme imkanın var sabah denedim kendi serverimde full çalıyor youtubede video klipleri izleyebiliyorsun USB ye attığın video klipleri hareket halinde izleyorsun bir çok uygulama indirilmezken rahatlıkla kurabiliyorsun akp dosyalarını ister indir ister pc de USB İLE KURABİLİYORSUN HAREKET HALİNDE GERİ GÖRÜŞ KAMERASI İSTEĞE BAĞLI KULLANABİLİYORSUN hem ekranda hem gözterge ekranında vs.vs.
Fiyata gelince PRO Sürümü olduğu için 250 tl ye aldım 175 tl bırakırım ben işin içinden çıkmadım kafam almadı iki de bir başkalarını rahatsız etme bana rahatsızlık verir. teşekkürler.

Aracınız
Civic FC5 2020
Honda hack pro beğenmemeniz ilginç, honda için yapılmış mükemmel bir uygulama. Hatasız sorunsuz tam uyumlu. Hayırlı satışlar dilerim. ip tv olarak ne yüklemiştiniz sorabilirmiyim? malum tam uyumlu apk bulmak biraz zor da ben de arıyordum.

Aracınız
Civic FC5 2021
İptv windows iptv player içerik fulll yok yoktur Belgesel sayısız Filmler DizilerSpor full oğlu full yabancı Ülke kanalları yne her Ülkeden ULUSAL Kanallar çocuk büyük küçük ne dersen var ya ben kucaladım yüzüme gözüme bulaştırdım kafam bozuldu bu yüzden yoksa adam ilk kurduğunda hayran kaldım elim biraz rahat durmaz meraklıyım içinden çıkılmaz hal aldı android telefona benzettim ama öyle değil tabi'ki az kurcalarsam olmayacak bişey yok bu sabah yeniden kurdum ama ancak hiç karışmadım aldığıma tekrardan uygulama ve ayar kısmını yaptıracağım.

Aracınız
Civic FC5 2021
Peki sizden şifreyi aldıktan sonra ben şifreyi değiştirebilecekmiyim acaba ve alışverişi nasıl gerçekleştireceğiz malum güven meselesi deneme şansım varmıdır acaba

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
O Kod senindir kimseyle paylaşmayacaksın bir yere not alacaksın kayıp eder ya da unutursan hakkını kayıbedersin bildiğim kadarıyla nasıl değiştireceksin ki sistem açıldığında sende kod istiyor mecburen verilen kodu gireceksin bir kaç saniye içinde kabul ediyor onay veriyorsun kurulum başlıyor bu kodlar 10 dolar ile 25 dolar arası benim pro olduğu için 25 dolar bilgin olsun sana verdiğim andan itibaren benim ilişiğim kesilir malın tapusu sende artık ama dediğim gibi kimseyle paylaşma ve bilen birine kurduracaksın örneğin bana veren kişi bu işin erbabı telefonunu veririm sana kurar zaten kendin anliyorsan sorun yok kimsye minnet etmezsin.

Aracınız
Civic FC5 2020
O Kod senindir kimseyle paylaşmayacaksın bir yere not alacaksın kayıp eder ya da unutursan hakkını kayıbedersin bildiğim kadarıyla nasıl değiştireceksin ki sistem açıldığında sende kod istiyor mecburen verilen kodu gireceksin bir kaç saniye içinde kabul ediyor onay veriyorsun kurulum başlıyor bu kodlar 10 dolar ile 25 dolar arası benim pro olduğu için 25 dolar bilgin olsun sana verdiğim andan itibaren benim ilişiğim kesilir malın tapusu sende artık ama dediğim gibi kimseyle paylaşma ve bilen birine kurduracaksın örneğin bana veren kişi bu işin erbabı telefonunu veririm sana kurar zaten kendin anliyorsan sorun yok kimsye minnet etmezsin.

Tamam güzel diyorsunda bu kodu sonuçta sen biliyor olucaksın bu kod tek araç için kullanıyorsa ve değiştirilemiyorsa ne anlamı kaldıki bana ait kalıcağı bilmem anlatabildimmi

Aracınız
Civic FC5 2021
Tamam güzel diyorsunda bu kodu sonuçta sen biliyor olucaksın bu kod tek araç için kullanıyorsa ve değiştirilemiyorsa ne anlamı kaldıki bana ait kalıcağı bilmem anlatabildimmi

kardeş dediniz ya güven meselesi ben sattığım malı dönüp geriye bakandan dediğilim altı üstü 175 yl için kalkıp o kellekliği yapacakasam hiç pazarlık bşile yapmam al bedeva senin olsun çoluk çocuğun nafakası olsun ayıp depğil mi hani işin için büyük bir para olsa neyse diyeceğim olsa bile bizde karektersizlik olmaz güven yok hiç girme bu işe ben malı aldım parayı ibana yatırdım yarım saat sonra bana dönüş yaptı luralım dedi icabında dönüş yapmayabilirdide 250 tl için katil mi olacağım ama olmadı .

Geri