Arkadaşlar Kaporayı Verdim Elegans mı Exe mi?

Aracınız
Civic FC5 2018
Eleganceda da navigasyon var arkadaşlar değil mi bana öyle dendi aracı daha teslim almadım

Aracınız
Civic FC5 2018
Bu yılın temmuzundan sonra navigasyon gelmiş. Exe inkinden küçük. Exe in ki para verip taktırılıyor mu arkadaşlar

bence executive paket al derim ,anahtarsiz giriş ,anahtarsiz çalıştırma ve LED farlar ciddi ozellikler bence, ekran farkı da var ,
dışarıda garanti bozmadan 4250 TL ye BRC kit takılıyor sadece 5 yıldan 3 yola düşüyor garantin ,fabrikasyon olan LPG seviyesini de ekran a takıyorlar .Kocaeli ,Sakarya BRC bayileri .istersen ileride de taktira bilirsin ,sehir ici 9 lt .şehirler arası 6 lt benzin yakıyor ,

FC5_ELEGANCE_CVT
Bana servisin dediği, sonradan LPG taktırırsan, motor ve şanzıman garantisi iptal dediler, hatta şanzıman da 80 bin tl deyince korktum açıkçası, ondan elegance a yöneldim, ama exe gayet tabiki bir üst segment havası var, yılda 10 bini asla geçmem zaten ikinci arabam olacak, gönlüm exe den yana mantık elegance eco diyor, bu arada elegance da navigasyon mevcut. Benzinde şehirdışı sakin kullanımda ne yakıyor bu araçlar.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bir de satarken ileri de Eco olmayan modeller yani benzinli modeller satılmıyor tutulmuyor denildi bu doğru mu acaba arkadaşlar?

Aracınız
Civic FC5 2018
Bana servisin dediği, sonradan LPG taktırırsan, motor ve şanzıman garantisi iptal dediler, hatta şanzıman da 80 bin tl deyince korktum açıkçası, ondan elegance a yöneldim, ama exe gayet tabiki bir üst segment havası var, yılda 10 bini asla geçmem zaten ikinci arabam olacak, gönlüm exe den yana mantık elegance eco diyor, bu arada elegance da navigasyon mevcut. Benzinde şehirdışı sakin kullanımda ne yakıyor bu araçlar.

tamam servisin dediği doğru,ancak motor şanzıman garantisini yani LPG nin verebilecek zararını BRC 600 TL karşılığında üstleniyor ,gidip detaylı şekilde konuştum ,bugün bayiye gidip benzinli aracıma servis aracılığı ile LPG taktırcam deseniz servisin yaptığı da böyle yanii, sorun yok BRC garanti veriyor olası motor şanzımana fabrikasyon LPG çıkmadan önce Honda bu şekilde LPG li bir sürü araç sattı ,bayiden çıkarmadan LPG taktirip sözde serviste takıldı hesabına , valla LPG tercih meselesi ekonomik durumunuz müsaitse benzinli binin ,6 lt ortalama şehir dışı ,şehir içi 9 lt 1200 km de aracım ama şehir içi bir suru etken var artabilir .ama 8-9 un altına düşmüyor ,şehir dışı sakin kullanımda rahat 6 lt değerini yakalıyor .

FC5_ELEGANCE_CVT

tamam servisin dediği doğru,ancak motor şanzıman garantisini yani LPG nin verebilecek zararını BRC 600 TL karşılığında üstleniyor ,gidip detaylı şekilde konuştum ,bugün bayiye gidip benzinli aracıma servis aracılığı ile LPG taktırcam deseniz servisin yaptığı da böyle yanii, sorun yok BRC garanti veriyor olası motor şanzımana fabrikasyon LPG çıkmadan önce Honda bu şekilde LPG li bir sürü araç sattı ,bayiden çıkarmadan LPG taktirip sözde serviste takıldı hesabına , valla LPG tercih meselesi ekonomik durumunuz müsaitse benzinli binin ,6 lt ortalama şehir dışı ,şehir içi 9 lt 1200 km de aracım ama şehir içi bir suru etken var artabilir .ama 8-9 un altına düşmüyor ,şehir dışı sakin kullanımda rahat 6 lt değerini yakalıyor .

FC5_ELEGANCE_CVT
Anladım, servis şunu söylüyor, eco lu araçlarla benzinli araçların motor parçaları ve şanzımanı farklı diyor, sonradan LPG takarsaniz arıza lambasını söndüremezsiniz diyor.

Geri