Avgo Navigasyon cihazı alacaklar için detaylı inceleme

Teşekür ederim.

Piyasada bizim araçlara uygun en iyi multimedya cihazı Cyclone. Gerek garanti gerek yazılım olarak en iyisi. Necvox ve Avgo Smart aynı ürün. Menüleri farklı aynı ürünler. Arçelik Beko gibi. Necvoxun garanti olayı daha iyi. Buna göre de fiyat olarak farklı. Hızlı ve ucuz bir alet isterseniz. Avgo Smart , en iyi yazılım ve garanti derseniz Cyclone. 3 tercihinizde de pişman olmazsınız.3ünün de işlemcileri aynı. Cyclone nun menüleri ayarları daha detaylı. Ama ne kadar işe yarar tartışılır. Örneğin Cycloneda SD kartın içindeki şarkılardan favori listesi yapılabiliyor ve radyo frekanslarına manuel isim verme var. Diğer ikisinde yok.

Tercih sizin. Umarım yardımcı olmuştur. Size tavsiyem, hangisini alırsanız alın kesinlikle harici mikrofon taktırın ve geri görüş kameranız kaliteli olsun. CDD sensörlü ya da gece görüşlü olabilir. Kolay gelsin

10 gündür kullandığım avgo smart marka multimedya cihazının detaylı incelemesini yapmaya çalıştım. Ben böyle bir cihaz almak istediğimde internette yeterli bilgiye ulaşamamıştım. O yüzden bu incelemeyi hazırladım. Umarım birilerinin işine yarar.

İnceleme

Gece kullanımı

Kardeş TV Antenini taktığına deydimi sence nasıl memnunmusun görüntüden takmayı öneriyor musun?

Kardeşim, hiç gerek yok.Zaten bir işe de yaramıyor. Sadece hava atmak için durduğu yerde birilerine göstermek için kullanıyorum :) O da çekerse.

Kardeşim, hiç gerek yok.Zaten bir işe de yaramıyor. Sadece hava atmak için durduğu yerde birilerine göstermek için kullanıyorum :) O da çekerse.

:D O da iyimis, ben senin paylastigin videodan etkilenip gaza geldim :) cihaz alma niyetim vardi ama bukadar ani olucani beklemiyodum 900 Liraya avgo smart aldim montaji daha yapilmadi oyüzden sordum memnunmusun gereklimi diye, ihtiyac yok diyosan takmicam ozaman

Geri