Ayda 200₺ farka değer mi

Aracınız
Civic FC5 2018
Merhaba ayda 200 ₺ farkla hem kasko yapıp hemde bakımları serviste yapmaya değermi . Bakım sanayide kasko yok 241 tl tutuyor kasko yapıp serviste bakım yaparsam ayda 445 tl tutuyor sizce hangisi mantıklı?

Merhaba ayda 200 ₺ farkla hem kasko yapıp hemde bakımları serviste yapmaya değermi . Bakım sanayide kasko yok 241 tl tutuyor kasko yapıp serviste bakım yaparsam ayda 445 tl tutuyor sizce hangisi mantıklı?
merhaba.sizin hesabınızı pek anlayamadım ancak Allah korusun bir kaza anında kasko yaptırmadığınıza pişman olursunuz.Parçalar ucuz değil.

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

merhaba.sizin hesabınızı pek anlayamadım ancak Allah korusun bir kaza anında kasko yaptırmadığınıza pişman olursunuz.Parçalar ucuz değil.

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Kasko 1850 ,serviste bakımda + 650 lira daha ,oda yaklaşık yıla vurduğun zaman 200 liraya geliyor diğer maliyetler sabit zaten.

Kaskosuz arabaya binmemek lazım... Arkadaşın yatak odasına girip, araba anahtarını alıp arabayı çalmışlar... Kasko yok... Yine forumda ufak tefek kazlarda ne kadar hasar çıktığını da araştırabilirsiniz... Min. 15k... 100 K üstü arabaya binip kasko yapmamak saçmalık bence... Saygı duyarım o ayrı mesele... Yılda 1 bakım yaptırıyorsan da garantiyi bozmak mantıklı gelmiyor... Benim gibi 40-50 bin yaparsın belki...

Kasko şart bence. başımıza neyin geleceğini bilemeyiz.
bakım konusunda da yaptırabildiğiniz kadar indirim yaptırıp garanti bitine kadar serviste bakım yaptırmak bana göre mantıklı.

Parça fiyatlarını görünce kasko şart. Bakım içinde ben yetkili servis yanlısıyım. Hiç bir yan sanayi orjinalin yerini tutmaz ülkemizde. Çok kaliteli yan sanayi ürünler yok mu, evet var ama ülkemizde zor ulaşılabilir ve yüksek maliyetli.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri