Aydınlatma Paketi FC5

Aracınız
Aracınız
N11 den orijinal ürünü 500-600tl ye alip kaliteli bir tuning de 100tl ye taktirilabilir. Servislere soydurmayin kendinizi yazik gunah. Topunun kokune kibrit suyu.

MHA-L29 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ayakaltı aydınlatmayı ali expresten aldım. Cep telefonu ile kontrol edebiliyorum. 25 liraya oto elektrikçi kontağa bağladı
Aydınlatma paketi olarak geçen seti n11 den 450 liraya aldım
Sadece vites altındaki yerlere taktım. Diğer kapı kolu aydınlatmaları ve ayakaltı ledleri takmayı üşendim, duruyor.

SM-N950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

ermant

0
N11 den orijinal ürünü 500-600tl ye alip kaliteli bir tuning de 100tl ye taktirilabilir. Servislere soydurmayin kendinizi yazik gunah. Topunun kokune kibrit suyu.

MHA-L29 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ben birkaç
Ürüne baktım fakat orijinal
Ürün değil muadili dediler. Muadil ürünlerin çok parlak yanıp aracın icinin ısıl ısıl olmasını istemiyorum Çünkü. Eski arabam golf kapılarda çok loş güzel görünen bir isik vardı gayet iyidi. Eli Honda’ya yatkın bir Tuning varmidir acaba ?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Merhaba arkadaşlar, orjinal ışık paketinin kontrol tuşları var mıdır? ne zaman yanıyor?

@Duman efendi hocam senin dediğin ürüne baya bi baktım da nasıl bağlandığını araç içinde Nasıl göründüğünü bir türlü gözümde canlandıramadım o yüzden sipariş etmeye çekindim. Öncelikle montaj fotoğraflarını gönderebilir misiniz merak ettim. Bir de kontağı bağlı olunca araç çalışınca sürekli yanıyor mu? Harici kapatabilir musunuz?

Geri