Ayıplı Mal

Honda civic FC5 eco Elegance 2018 model 2019 trafik Çıkışlı bir Araç Aldım İstanbul Beylikdüzünde Bulunan Bir Bayi'den Burası Honda'nın Kendi Bayi Gelelim Konuya

Aracı 11.01.2019 Cuma Günü Trafiğe Çıkardık 0 Kilometre'de Servisten Teslim Alıp Aradan 3 Gün Gibi Bir Süre Geçti Araçtan Şüphelenip Kaportacı Bir Abime Götürdüm Kendisi Sadece Klasik Araç Topluyordu Mesleğinde Araca Baktı Ve Daha 170 Kilometre'deki Aracın ön Sağ Kapı Ve Ön Kaput tan Şüphelenip Elimde Boya Ölçüm Cizhazı Mevcut Değil Sen Aracı Yarın İlk İşin Expertiz e Sok Demesi Oldu 15.01.2019 Günü Aracı Expertiz e Soktuğum'da 0 Olan Aracın ön Kaput Sol Kenarı Lokal Boyalı Çıktı Bayiyle Görüştüm Böyle Bişe Mümkün Değil Aracı Getirin Bizde Bakacağız Denildi Aracı Bayiye Götürüp Servise Soktuk Kaporta Ustası Olmaz Olamaz Edasıyla Geldi Boya'yı Ölçmeye Başladı Aracın Bütün Bölümlerinde Çıkmakta Olan 80 90 Micron Boya Kalınlığı Ön Kaput Sol Kenarı 130 Micron Çıktı Ve Sustu Kaldı Usta Bu Bizim Hatamız Değildir Fabrika Hatası Denildi Fabrika İle Görüştüm Onların Da Bilgisi Yokmuş Denilene Göre Sonuç Bana Bu Araç Satıldı Geri İade Alınmıyor Herhangi Bir Belge Verilmiyor Sadece Verecekleri Belge 300 Micron a Kadar Fabrika Boyası Olduğu Belgeyi Veririz E Kardeşim 300 e kadar fabrika Boyası onu anladık da bütün araç kaporta aksamı 80 90 Micron çıkıyor da neden Ön Kaput 130 Çıkıyor onu bana verin diyorum 2 gün önce fabrika hatası dedikleri araç fabrika hatası değil diyorlar şimdi de katil mi olalım illa Gidip Aracımı Ateşe Vereyim Bayi Önünde Ne Yapayım Mahkemeye Versem Kazanma İhtimali %0.1

RNE-L01 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hocam 3 yıl önce ailedeki arabayı 1 hafta babamın garajında bıraktım, orada soldaki parktan çıkan akıllı aynen sizin yerden benim tampona vurmuştu, tırnakları onarıldı geri takıldı, boya bile gerekmedi ama bu ülkede kişinin malına kendisinden başka herkes bir zarar veriyor gibi :( Artık nazarlık niyetine diyip umursamamayı öğrendim gibi.
Öyle tabiki de diyorum ya benim önceki aracım takla atılmış bir araçtı ben takmıyorum satarken ki benim zararımı kim karşılayacak hiç olmazsa belge olsun elimde

Toyota yaris aracımız vardı. Çizik bile yok bana göre. Satarken her tarafına baktılar. Onda da 80-130 mikron arası değişiyordu. Yani bundan dolayı sorun yaşamazsınız. Ama benim sağ kapıda 320 mikron boya çıktı. Satarken canımız sıkıldı. Ama siz bayiden yazınızı alın, satarken hiç bir sorun yaşamazsınız.
Zaten arabada bir hasar olsa, siz de sonradan boyatmış olsanız genelde 200 mikronun altında değer bulamazsınız.

SM-N960F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Sattığım bir önceki nokta hatasız Peugeot 308 in, fabrikasyon boya değerleri. Bence durumu kafaya takıyorsunuz, biraz daha rahatlayın ve aracın keyfini çıkartın.

Ekli dosyalar

• ekspertiz - Kopya.jpg
    ekspertiz - Kopya.jpg
    1,014 KB · Görüntüleme: 52
Toyota yaris aracımız vardı. Çizik bile yok bana göre. Satarken her tarafına baktılar. Onda da 80-130 mikron arası değişiyordu. Yani bundan dolayı sorun yaşamazsınız. Ama benim sağ kapıda 320 mikron boya çıktı. Satarken canımız sıkıldı. Ama siz bayiden yazınızı alın, satarken hiç bir sorun yaşamazsınız.
Zaten arabada bir hasar olsa, siz de sonradan boyatmış olsanız genelde 200 mikronun altında değer bulamazsınız.

SM-N960F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Diyorum ya hep benlik sıkıntı yok zaten satarken karşımdaki kişiye bunu inandırmak önemli olan onun için yazı istiyorum elimde belge olsun diye

Sattığım bir önceki nokta hatasız Peugeot 308 in, fabrikasyon boya değerleri. Bence durumu kafaya takıyorsunuz, biraz daha rahatlayın ve aracın keyfini çıkartın.
Diyorum ya hep benlik sıkıntı yok zaten satarken karşımdaki kişiye bunu inandırmak önemli olan onun için yazı istiyorum elimde belge olsun diye lokal boya diyor Expertiz ler oraya ve bu benim için zarar teşkil etmekte satacağım zaman

Geri