Bagaj yayı Uygulaması FC5

Tercih sizin ama yaydan ziyade gazlı piston lar var... Onları takıyorlar... Bende fb7 var havalar düzelsin düşünüyorum.. mutfak dolabı piston yazın nette çıkar. You Tuba videolarda var

herkese selamlar...

Aracınız
Civic FC5 2020
Var mıdır takan kullanan bilen? Ben de takmak isterim. Fc5 için

ALP-L29 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Takmayın. Bende de var. Çok sert açılıyor. Spoyler olduğu için iki tane takmak zorunda kaldım. Tutmazsanız tam açılıp geri sekiyor. Satıcı çok ilgiliydi sağolsun birkaç farklı yay gönderdi ama bu sondaki çarpmayı kesmedik. İlk sayfadaki videoda da var. Dikkat ederseniz görürsünüz. Piston takanlar var ama onda da yağmurda bagajın su aldığını söyleyenler olmuş. Ben de birkaç sefer bagajda su gördüm ama açılınca akan su muydu yoksa sızma mı var emin olamadım.

Ad Soyad
Ufuk
Aracınız
Civic FC5 2018
Ben 2021 yılı Mayıs ayında 2018 Eco Elegance aldım ve taktım ama çift yay taktım sağ ve sola...şu an a kadar bi problem yaşamadım...Arkada spoiler felanda yok aracımda...Valla ben memnunum...Ercan abi den aldım Hangar oto dan..iyi günler

Son karar tabiki sizin. Saygılar

Son düzenleme:
Ad Soyad
Ufuk
Aracınız
Civic FC5 2018
Hocam link atıyorum..

Ercan abi ile de görüşebilirsin..Yakınsanız yardımcı olur...Ben telefon ile tanıştım gayet te yardımcı oldu sağolsun..iyi günler

Ayrıca ben kendim taktım...o malzemeyi gönderdi..

Son karar tabiki sizin. Saygılar.

Son düzenleme:
Ad Soyad
Ufuk
Aracınız
Civic FC5 2018
...Ercan abi istanbulIMG_20230226_111626.jpg

Son karar tabiki sizin. Saygılar

Geri