Bakım için yardımcı olabilirmisiniz

Aracınız
Aracın yağ bakımını yaptıracağız, bayi çok para istedi malum internetten orjinal alacağın hava filtresini orjinal aldım bayiden gakat yağ filtresi ve yağ konusunda tedirginim Honda Civic 2017 Elegance Benzin+Lpg sizce bilginiz dahilinde tavsiyeniz nedir?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Aracın yağ bakımını yaptıracağız, bayi çok para istedi malum internetten orjinal alacağın hava filtresini orjinal aldım bayiden gakat yağ filtresi ve yağ konusunda tedirginim Honda Civic 2017 Elegance Benzin+Lpg sizce bilginiz dahilinde tavsiyeniz nedir?

Yağı eneos, mobil ve motul olarak tercih edebilirsiniz. Eneos un distribütörlerinden biri yağ burada. Hem kendi sitesi mevcut hemde bilindik sitelerde dükkan satışları mevcut. Orijinal yağ filtresi de hemen hemen tüm parçacılarda mevcut. Hangi şehirdesiniz bilmiyorum ama gideceğiniz serviste bile olabilir.

HTC U11 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

nemlee

0
Aracınız
Civic FC5 2020
Araç garantiden çıkıyor farkındasınız değil mi!aracı 2 yıl sonra satarken alıcı garantili olmadığına mutlaka dikkat eder

Sırf bu yüzden yetkili servise 2 katından fazla para bayıldım.. 250 liralık işe 900 lira istiyorlar ama satarken aracım garantili demek başka olur herhalde..

Şerif

0
Şu grupta garantiden faydalanan var mı acaba 3-5 bin lik bi fiyatta olan bişeyi garantiden yaptıran var mı merak ediyorum

Aracınız
Araç garantiden çıkıyor farkındasınız değil mi!aracı 2 yıl sonra satarken alıcı garantili olmadığına mutlaka dikkat eder

Onun için almazsa gitsin servis bakımlı araba alsın, 5 k da motor yağı ve filtreleri değiştiririm şu an 25 k da 30 k da vites kutusu yağı değişecek 3+3+3 olarak inanın bana dışarıda en iyi parçaları alarak 300 500 cebime kalır o parayida arabama benzin alırım ya da çocuğunuza oyuncak eşinize bir buket çiçek alın en azından birini sevindirirsiniz. Önceden Honda personeliydim ben üstelik her işi kendim yapmaya çalışıyorum Amerikan usulü self servis, mecbur kalırsam ya da zamanım yoksa gözümün önünde malzemeleri alırım hallederim işimi, hayatımda 1 kere araba verdim o da 27 temmuzda ki dolunay yüzünden arabamda oluşan leblebi buyuklugundeki göçükte yüzünden sabaha kadar benim arabayla uğraştılar öğlene doğru da teslim aldım bir daha da arabayı dışarı koymadım. Siz gidin servis bakımlı sağı solu sürtulmus tamponunda macun olan bir araba alabilirsiniz, amacım tartışmak değil yanlış değerlendirmeyin kesinlikle sadece 15 dk işi 2 saatte 3 saatte üstüne yıkarken fırça sopasını camurluga vurup gözle görünmeyecek kadar göçük oluşmasına sebep olan,üstüne bir dünya alan yetkili servislere.. Biraz koku, biraz temizlik ve 2 ayak basma yerine konulan karton ve arabanızı iyiki getirdiniz der gibi Honda poşetinin içinde duran kirli hava filitresi ve bir kaç broşür 2-3 senede bir araba tüketmek için mükemmel viral reklam. Esasında herşey de var bu takıntılıyım aynı olay Avmlerde de mevcut pencere yok ve zamanın kaç olduğunu bilmiyorsunuz müzik sesi şu sesi sadece tüketim... Neyse konu dışına çıkmayalım :))) Arabanın değerini kaç el değiştirdiği belirler,nasıl kullanıldığı, LPG ise nasıl start stop kurallarına uyumuşum yüksek devirlere lpg de çıkmış mi böyle gider... Eski bir arabayı 2 yıllık sahibinden almaktansa 25 yıllık sahibinden almayı tercih ederim kozmetik bozuk olsa bile..

SM-T800 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
2019 model makyajlı eco elegance 50 bin bakımı için 2250 TL iyi midir acaba? 40 bindeyken şanzıman yağı muhabbeti yapılıp 2000 lira aldılar şimdi de bujileri ortaya attılar Elazığ bayisi 2250 lira dedi. Normalde İstanbulda ikamet ediyorum km dolduğu için burda yaptırıp çıkayım istedim, yakın zamanda 50 bin bakımı yapan oldu mu ya da fiyatlar hakkında bilgisi olan üstad varsa yazarsa sevinirim.

Geri