Civic FD6 Bakımlı satılık 2009 FD6 PREMİUM

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Peki sizce fiyat normalmi ederi nedir. 90000 edermi mesela.
Bence eder (y) aracınız bakımlı, forumdaki paylaşımlarınızdan da kullan at değil sahiplenerek aracınızı kullandığınızı gözlemledim(y) Direksiyon kutu sesini revize ettirmişsiniz, koltuklar kirlenmesin diye kılıf kullanmışsınız, resime göre direksiyonda bariz bir soyulmada göremedim, kısacası araç diri duruyor :)

Bence eder (y) aracınız bakımlı, forumdaki paylaşımlarınızdan da kullan at değil sahiplenerek aracınızı kullandığınızı gözlemledim(y) Direksiyon kutu sesini revize ettirmişsiniz, koltuklar kirlenmesin diye kılıf kullanmışsınız, resime göre direksiyonda bariz bir soyulmada göremedim, kısacası araç diri duruyor :)
Söylediklerinizde haklısınız hocam elimden geldiğince ilgileniyorum.Subap ayarını usta gerekli değerlerde yapmadı diye kendim yapmışlığım var:) Direksiyon logosu aslında yıpranmıştı ama kırmızı yapıştırmalardan tercih etmedim , kendi orj logosuyla değiştirdim.

Aracınız
Civic FD6 2010
Herkeze iyi günler. Aracımı model yükseltmek için satmayı düşünüyorum. Nasipse FB7 almak niyetindeyim.
Araç hakkında bilgi vermem gerekirse, 2009 model 17xxxx km de. Değişeniz. Sağ ön çamurlukta 20 cm kadar ve arka plaka altında 10 cm kadar boya var. Bunlardan dolayı 300-350 gibi bir hasar kaydı var.
Depo kapağının hizasında bir sürtme izi var, işin aslı ben alırken farketmedim sonradan gördüm ama müdahale ettirme gereği görmedim(son resimde görülüyor)
Birde bende iken resimde görüldüğü üzere tampon hasarı olan bi kaza sonucu kaskodan arka tampon değişimi oldu sanırım. 2000 civarı bi trimer kaydı oluştu. Araca hala kaskolu binmekteyim.

Bakımları km si gelmeden yapılmaktadır. Bodykit, air vs hiçbirşey uygulanmamış sigara içilmemiştir. Koltuklarında yada araç içinde hiçbir deformasyon yanık yırtık vs yoktur.

Aracın extraları vardır ve hepsi konfor odaklı yapılmıştır.

Aracın diğer civic'lerde olmayan extraları:
1. Otomatik kapı kilitleme: 15 km hızdan sonra kapıları kilitler siz park moduna aldığınızda yada kontağı kapattığınızda kapıları açar.

2. Otomatik cam kaldırma: Kapıları kilitlediğinizde açık olan tüm camları otomatik kapatır.

3. Otomatik bagaj açma: Kumanda dan kapı açma tuşuna 2 defa bastığınızda bagaj kapağı sonuna kadar açılır.( Yaylı sistem değil hidrolik pistonlu sistem)

4. Logo içi kamera ve geri görüş kamerası: Ön tampon üstündeki logo içindeki kamera sayesinde park etmek çok kolaylaşıyor. Ayrıca ön park sensörleri arka park sensörleri vardır.

5. Adaptif dönüş sinyali: Sağa yada sola dönüşlerde dönüş yönündeki sis farını yakıp görüşü arttırır.

6. Follow me home modülü: Kapılar kilitlendiğinde veya açıldığında 10 sn süreyle sis farlarını yakar ve yolu daha iyi görmenize yardımcı olur.
Fiyat olarak 87500 düşünüyorum.

Ekli dosyayı görüntüle 257126
Ekli dosyayı görüntüle 257127
Ekli dosyayı görüntüle 257128
Ekli dosyayı görüntüle 257129
Ekli dosyayı görüntüle 257130
Ekli dosyayı görüntüle 257131
Ekli dosyayı görüntüle 257132
Ekli dosyayı görüntüle 257133
Ekli dosyayı görüntüle 257134
Ekli dosyayı görüntüle 257135
Ekli dosyayı görüntüle 257136
Ekli dosyayı görüntüle 257137
Ekli dosyayı görüntüle 257138
Ekli dosyayı görüntüle 257139
Ekli dosyayı görüntüle 257140

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Hayirli satislar . Ben de ayni arabadan var. Yazdigin ozelliklerden (1, 2, 5 ve 6 ) bazilari benim arabada yok. Nasil yapilir nasil olur yardimci olabilirmisin.

SM-A320F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
@Cell_master maşallah aracınız gayet bakımlı ve temiz duruyor. Tam bir binici arabası olmuş. Fiyat güncellemesi yapmışsınız güzel olmuş. (y)
Bu araç rahat satılır. Hayırlı müşteriler dilerim...

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Son düzenleme:
@Cell_master maşallah aracınız gayet bakımlı ve temiz duruyor. Tam bir binici arabası olmuş. Fiyat güncellemesi yapmışsınız güzel olmuş. (y)
Bu araç rahat satılır. Hayırlı müşteriler dilerim...

Faaliyet ayn-ı lezzettir...
İnşallah bakalım.Henüz malum sitelere koymadım aracı.Güneşli bi gün videosunu çekip öyle ilana koyacağım.Gelecek olan kişi gelmeden görsün en azından,kimseyi zahmete sokmayalım.
Benimde daha önceden başımdan geçti ilanda araba 10/9 yanına gidiyosunuz tamamen farklı olabiliyor.

Ad Soyad
asdemirtas
Aracınız
Civic aracım yok
İnşallah bakalım.Henüz malum sitelere koymadım aracı.Güneşli bi gün videosunu çekip öyle ilana koyacağım.Gelecek olan kişi gelmeden görsün en azından,kimseyi zahmete sokmayalım.
Benimde daha önceden başımdan geçti ilanda araba 10/9 yanına gidiyosunuz tamamen farklı olabiliyor.

Aaraç satarken gün batımına yakın 30-60dk kala ki güneş ışığı ile fotoğraf çekin, aracı çok daha güzel gösterir bilginiz olsun.

aracın ön tamponun sağ ön kısmında işlem var mı?

Onu bende merak ettim ama işin aslı sökmem gerekmedi hiç. Sanırım tamir görmüş olabilir çamurluk ucu boyandığında.

Bendeyken yanlızca arka tampon kaskodan orj ile değişti.Farlar vs orj.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri