Balata Önerisi

Aracınız
Civic FB7 2013
Bende ön ve arka balataları kale marka ile değiştirdim. Fren tutuşu gayet güzel . Hiç bir yere fiyat sormadım, 600 tl aldılar. Sanki biraz fazla mı almışlar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Başka bişeyler yapıldımı rot ve balans genel kontrol lüks bir servis değilse bu fiyatta başka şeyler olabilir

Ön arka balatalar 250 tl civarı parça maliyeti var, 300 desek bile biraz fazla gibi :unsure:

Bana ders olsun, bende taktırdıktan sonra araştırıp öyle olduğuna karar verdim. Teşekkürler arkadaşlar, 3 seneden sonra yağ değişimi hariç Honda’ma ilk defa para harcadım . Arabama helali hoş olsun, haksız fiyat çeken ustayıda Allah bildiği yapsın

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
Bende ön ve arka balataları kale marka ile değiştirdim. Fren tutuşu gayet güzel . Hiç bir yere fiyat sormadım, 600 tl aldılar. Sanki biraz fazla mı almışlar

Ah be kardeşim keşke sorsaydın eskisehirde fun oto diye biryer var oraya yönlendirirdim seni. Tornayla birlikte 4 teker 450 yi gecmezdi. Torna işlemi yapıldı mı. Saglik olsun. Yaptirmissiniz artık.

Aracınız
Fb7 aracima gecen aralik ayinda 83000 km deyken orjinal balatalari bitmek uzereydi ferodo on balata taktim. 97 bin kmye gelince balatalar bitti. Feroda balatalari uzerindeki uyari demirleri cok uzun yapilmis. Balata yariya gelince bitme uyarisi verdi. Ayrica balata cok isininca surtme sesi gibi rahatsiz edici bir ses yapiyor. Feroda birdaha asla almam.

Bu defa nissin on balata taktim uzun sure gider diye umuyorum. Nissin olmazsa kale takardim heralde. Kale balata da cok kaliteli bence.

Redmi Note 5 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Fb7 aracima gecen aralik ayinda 83000 km deyken orjinal balatalari bitmek uzereydi ferodo on balata taktim. 97 bin kmye gelince balatalar bitti. Feroda balatalari uzerindeki uyari demirleri cok uzun yapilmis. Balata yariya gelince bitme uyarisi verdi. Ayrica balata cok isininca surtme sesi gibi rahatsiz edici bir ses yapiyor. Feroda birdaha asla almam.

Bu defa nissin on balata taktim uzun sure gider diye umuyorum. Nissin olmazsa kale takardim heralde. Kale balata da cok kaliteli bence.

Redmi Note 5 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ben de Ferodo kullanıyorum aynen dediğiniz gibi aşırı ısınınca metal sürtme sesi geliyor.Hatta bu sesten sonra kıllandım balata bitmiş olabilir mi diye balatayı söktürdüm baktırdım, gördüm ki daha 10 bin km olmadan ömrünü yarılamış

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ah be kardeşim keşke sorsaydın eskisehirde fun oto diye biryer var oraya yönlendirirdim seni. Tornayla birlikte 4 teker 450 yi gecmezdi. Torna işlemi yapıldı mı. Saglik olsun. Yaptirmissiniz artık.

Yavuzlar fren yaptı. Tornada yapılmadı, Sübap ayarı yaptırmayı düşünüyorum, bu konuda bir tavsiyen olur mu. Fun otoyuda tarif edersen bir dahaki en azından oraya giderim. Şimdiden telekkürler

Aracınız
Mart gibi Bosch marka 300 liraya takıldı ön - arka ama o kadar çok toz yapıyor ki, jantlar isli gibi görunuyor ve biraz da tiz ses çıkıyor.... performansları iyi..

Acaba nissin markayı nereden ne kadara temin edebiliriz?çok fiyat farkı yoksa Bir dahaki sefere Bosch yerine nissin denemek istiyorum.

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
Yavuzlar fren yaptı. Tornada yapılmadı, Sübap ayarı yaptırmayı düşünüyorum, bu konuda bir tavsiyen olur mu. Fun otoyuda tarif edersen bir dahaki en azından oraya giderim. Şimdiden telekkürler

Torna yapılmadıysa alınan ücret çok fazla. Doğru söylemek gerekirse benden çıkmışcasına sinir oldum. Subap ayarını yetkili servis dışında yaptırmayın. Ben yaptırdım iyice bozdular. Artık kendim yapıyorum. Fun oto küçük sanayide rodop köftecisinin sokağında sorarsanız tarif ederler.

Geri