Balatadan gelen ses

Ad Soyad
Fth trk
Aracınız
Civic FD6 2011
Herkese hayırlı günler dilerim 2011 model aracıma yaklaşık 8 ay önce 4 tane sıfır balata taktırdım ama bir cizirti sesi geliyor nedeni hakkın da bilgisi olan veya boyle bir seylerle karşılaşan varsa yazabilir mi

SM-A705FN cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FD6 2009
Merhabalar , aldığınız balatalar dandik olabilir veyada ömrü bitmiş olabilir . Ben de balatamı değiştireli 12-13 bin km oldu bende de çok ses çıkarıyor . Lastik değişimine gittiğimde balataların durumunun iyi olduğunu gördüm ama ses yapıyor.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Herkese hayırlı günler dilerim 2011 model aracıma yaklaşık 8 ay önce 4 tane sıfır balata taktırdım ama bir cizirti sesi geliyor nedeni hakkın da bilgisi olan veya boyle bir seylerle karşılaşan varsa yazabilir mi

Fren esnasında geliyor ise balata ile diskin arasına toz veya yabancı cisim kaçmış olabilir. Balata spreyi ile üstten sıkılıp test edilebilir.

2107113SG cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Ufuk
Aracınız
Civic FC5 2018
Merhabalar , aldığınız balatalar dandik olabilir veyada ömrü bitmiş olabilir . Ben de balatamı değiştireli 12-13 bin km oldu bende de çok ses çıkarıyor . Lastik değişimine gittiğimde balataların durumunun iyi olduğunu gördüm ama ses yapıyor.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Balata/Disk ses sorunları
1. Kalitesiz balata veya yanlış takma işlemi..
2. Yabancı cisim sıkışması (toz,taş,çakıl vs)
3. Disk sıcakken araç yıkamak, disk bölümüne su sıkmak. diyebiliriz sanırım..

Valla ben Bosch marka Balata kullandım Fd6 Fb7 Fc5 de bu zamana kadar sorun yaşamadım...Daha iyi markalar var biliyorum...Fiyat performans olarak ben yıllardır memnunum...Saygılar

Geri