Bana söylenmeyen ama kesfettigim özellikler.Bilgilendirme amaçli

LUGAI

0
Honda civic hb dizel otomatik aracimda bize söylenmeyen ama zamanla gördugum kesfettigim şeyleri yazmak istedim bilenleriniz vardir ama bilmeyenlerinde oldugunu düsünuyorum.
Araç çalısır halde anahtarla dısari çıkınca anahtar ötüyor belli araliklarla.
Araç calisirken disari cikarsaniz bagaji acmiyor siz acmadikca(ilginç)
Araçdan cıktınıź kapiyi kitlemediniz belli süreden sonra kendini kitliyor(bunu sordum ama böyle bir özelligin olmadigini söylemişlerdi)
Navigasyon trafik,kaza ve tabela felan göstermediginu söylemislerdi ama gösteriyor nerde kaza oldugunu nerde yogun trafik oldugunu kaç dk kaybedecegini söylüyor.Dönecegin yolun tabelasini navigasyon ekranini yariya bölüp gösteriyor.
Galiba koltuk altinda havalandirma var.Arka havalandirmasi yok ama koltuklarin altindan arkaya hava geliyor en azindan arkada oturanlarin bana söyledigi bu.

Aklima gelenler bunlar dahada kesfettikce yazarim.

Aracınız
İlk söyledikleriniz kullanma kitapçığını yazan şeyler zaten, kaza, trafik yoğunluğu vs söyleyebilmesi için İnternete bağlı olması lazım, bizim araçlarda bildiğim kadarı ile sim kart girişi yok. Siz telefondan İnternet mi paylaşıyorsunuz?
Doğrudur Koltuklarin altında hava üfleyen nozzle var, on koltuğu en öne çekerseniz, egildiginizde görebilirsiniz. Ama klima hangi konumda iken üfleme yapıyor onu bilmiyorum

Trafik yoğunluğu haritası garminde yani araçtaki navigasyonda radyo frekansını kullanıp güncelleme yapıyor
Android auto da ki google haritalar ve waze telafonun kablosu üzerinden interneti kullanıyor.
Mirrorlink teki sygic ve brin go uygulamaları da aynı şekilde kablo ile İnternet bağlantısı sağlayıp güncelleme yapıyor.

SM-N950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
2016 exe eco kullanıcısıyım. Benim aracımda arabadan çıkınca kitlemiyor. Sanıyorum ki bir ayarı var onun

Geri