Bayiden aldığımız güncel fiyatlar

Aracınız
Civic FC5 2020
Millet arabalara saldirdikca fiyatlar i da nazida artiryrlar...almayın kardeşim almayın
Aynen hocam. Ben mart sonu sipariş geçmiştim. Spor pakette diretmeleri sebebiyle bugün vazgeçtim. Satış fiyatı 175.500 olan arabaya iki tane yalandan şey ekleyip 180 üstü fiyata dayatmaları zoruma gitti açıkcası.

Aracınız
Evet hocam katılıyorum maalesef berbat bi durum Honda çağrı merkezini aradığımda bilgimiz dahilinde diyor lar şikayet olarak baz almıyor lar zaten bakım periyodunu 10 bin de tutturuyor bu bayiler bide buna göz yumuyor honda ama JAPON YAYA MAİL ATACAĞIM İngilizce bilen tüm arkadaşlardan da ricam budur bakalım orası ne diyecek
Saygılar

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Bugün aynısını şahsen ben yaşadım ve çok rencide oldum sinirden kendi kendimi yedim param var araç alayım diyorum arkdaşlar ister al ister alma havasın dalar asla taviz vermiyorlar hatta 2018 Civic için takasa girdim cuma gününe kadar aracı alıcaz dediler bende ne bileyim ilana koydun 1.5 günde araç satıldı lehime biraz daha uygun oldu bu gün gittim dedim ben takastaki aracı sattım demez olaydım siz nasıl böyle bişey yaparsınız etik olmadı biz sizle anlaştık siz sattınız diye ben hiç öyle düşünmemiştim sonuçta aracımı sıfır alabilmek için satmaya çalıştım uzatmayayım yok müdürle konuşucaz değerlendirme yapacak dedi sanki araç alırken mülakat yapıyorlar 187 olan araç oldu 189 siz olsanız ne yapardınız bilmeden hata yapmış olabilirim ama sonuçta Mal almak isteyen bir müşteriyim çok zoruma gitti dedim 150 deseniz yine de sizden araç satın almam artık demem o ki adamlar müşteri bolluğunu görünce esnaf olduklarını unutmuşlar şımarmışlar akıllarınca müşteri terbiye etmeye çalışıyorlar yazıklar olsun

Redmi 5 Plus cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ben Mart son haftası teslim için kapora vermiştim, mevcut aracımı bu süre içerisinde satamazsam takasa verecektim öyle anlaşmıştık. Bugün aracımı sattım, bayideki arkadaşa daha erken teslim edebileceği araç olursa alabileceğimi aracımı sattigimi söylediğimde, kredisi muallakta olan ve depoda duran aracı olduğunu ve bana verebileceğini söyleyince öğleden sonra hemen kredi vs sigorta plaka hallettik mesai bitmeden. Cumartesi de teslim alacağım.
Benim Mart sonu bekledigimi de bu aracı bekleyenee verecek kredisi çıkarsa.
Takas vermiyorum diye fiyatta değişme olmadı aksine nakit geliyor diye bayıldılar bile
Eco elegance LPG li spor ve koruma paketleri 181500 ödedim.

Aracınız
Civic FC5 2020
Koruma paketini biraz daha açarmısınız Birde hangi bayi
Ben spor paket + seramik+kaput & cam filmleri + alt ses izolasyon olarak 182 e anlaştım Marmara Plaza (normalde 183 dediler, difüzör ve spoileri zar zor vazgeçirdim sevmiyorum o ikisini öyle 1000 TL indirim yaptılar )
Ben Mart son haftası teslim için kapora vermiştim, mevcut aracımı bu süre içerisinde satamazsam takasa verecektim öyle anlaşmıştık. Bugün aracımı sattım, bayideki arkadaşa daha erken teslim edebileceği araç olursa alabileceğimi aracımı sattigimi söylediğimde, kredisi muallakta olan ve depoda duran aracı olduğunu ve bana verebileceğini söyleyince öğleden sonra hemen kredi vs sigorta plaka hallettik mesai bitmeden. Cumartesi de teslim alacağım.
Takas vermiyorum diye fiyatta değişme olmadı aksine nakit geliyor diye bayıldılar bile

'?? ??? ???. (??????)
'?? ??? ???. ?-???? ??-? (?????)
'?? ??? ???. ?-???? (Ş??????? ?????)

Spoyler, difüzör, yan kapı çıtaları, köpek balığı anten, (hepsi piano black)
Işıklı kapı eşikleri,
Cam filmi, kaput tam film,
Seramik kaplama,
Motor ve koltuk koruma.
Kauçuk paspas ve bagaj havuzu.

Ses izolasyon dedim, alttan birşeyler sökülecek takılacak pütür yapılacak değmez yüzde 5 fark eder en fazla dediler.

Bu arada yeni ilaveler gelmiş ama fiyatlar yüksek yaptırmadım, kablosuz şarj, ayak sensörlü bagaj sistemi, vakumlu kapı gibi
Koruma paketini biraz daha açarmısınız Birde hangi bayi
Ben spor paket + seramik+kaput & cam filmleri + alt ses izolasyon olarak 182 e anlaştım Marmara Plaza (normalde 183 dediler, difüzör ve spoileri zar zor vazgeçirdim sevmiyorum o ikisini öyle 1000 TL indirim yaptılar )

'?? ??? ???. (??????)
'?? ??? ???. ?-???? ??-? (?????)
'?? ??? ???. ?-???? (Ş??????? ?????)

Az önce satış temsilcisi ile görüştüm, dün akşam itibariyle araçlara %1 zam gelmiş. Benim tescil işlemleri dün bittiği için etkilenmiyorum. Ama bu ay teslim alacaklar etkileniyormus.

Geri