Bayiden aldığımız güncel fiyatlar

Evet doğru, bu konu foruma düşmeden önce bilgi vermiştim bir süre Avrupa için üretilen araçlardan Türkiye'de satışı olacağı hakkında, bayiden bir arkadaşım bu şekilde bilgi vermişti
Bu gelen + paketli araçlar, Avrupa’dan Amerika’dan pandemi nedeniyle satılmayıp bu tarafa seken araçlar diye düşünüyorum. Resmî bir açıklama görmedim fakat şu an çoğu markada bu durum geçerli.
Oralarda tercihler bizdekinden farklı old için bu gibi değişik alternatifler olabiliyor.
Pandemi sonrası bunlar bulunmaz diye düşünüyorum.

Ha bu arada diğer markalar bu gibi farklı donanım araçlara ekstra ücret yazmıyorlar genelde.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Şuan Çamkıran bayideyim. Eco elegance otomatik için Haziran ayında teslim 205000 TL fiyat garantili diyorlar, aksesuarlı fiyat, aksesuarsız aracımız yok diyorlar.

m2hamid

FD6 Moderatör/Editör
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Şuan Çamkıran bayideyim. Eco elegance otomatik için Haziran ayında teslim 205000 TL fiyat garantili diyorlar, aksesuarlı fiyat, aksesuarsız aracımız yok diyorlar.
Haziran ayına zaten 3 gün var ama yanlış hatırlamıyorsam sahibindende sıfır kilometre araçları 197 civarına satanlar vardı, onlara da bir gözatın isterseniz.

Başka bir konu açmak istemedim, az önce Çamkıran da yaşanan bi olay. Adamın biri 15-20 dakika önce sıfır Civic teslim alıp gitmiş, expertiz yaptırmış, şimdi ön sol kapı ve ön sol CAMURLUKTA boya var diye geldi elinde raporla. Bayidekiler cihazla olctuklerinde boya yok diyorlar, ama müşterinin boya var dediği yer 150-160 arası çıkıyor, diğer yerler 90-100 arası. Aracın her yeri eşit olması gerekmiyor mu?
Müşteri ikinci bı expertiz firmasına gitti şimdi, orası da boyalı derse geri dönüp işlem başlatacak.

Bayidekiler araç kitabında bı yer gösterdi 300 e kadar boyalı olmuyormuş araç ona istinaden boya yok normal diyor

Aracınız
Civic FC5 2019
Başka bir konu açmak istemedim, az önce Çamkıran da yaşanan bi olay. Adamın biri 15-20 dakika önce sıfır Civic teslim alıp gitmiş, expertiz yaptırmış, şimdi ön sol kapı ve ön sol CAMURLUKTA boya var diye geldi elinde raporla. Bayidekiler cihazla olctuklerinde boya yok diyorlar, ama müşterinin boya var dediği yer 150-160 arası çıkıyor, diğer yerler 90-100 arası. Aracın her yeri eşit olması gerekmiyor mu?
Müşteri ikinci bı expertiz firmasına gitti şimdi, orası da boyalı derse geri dönüp işlem başlatacak.

Bayidekiler araç kitabında bı yer gösterdi 300 e kadar boyalı olmuyormuş araç ona istinaden boya yok normal diyor
Sorun olmaz. Servise kayıt açtırıp kayıt altına alabilir. Fabrikanın 3 defa boya yapma durumu normal karşılanıyor.

m2hamid

FD6 Moderatör/Editör
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010

Ülkemizde üretilen araçlarda da son dönemlerde maalesef sık görülen bir durum, lütfen videoya gözatın.

Son düzenleme:
Aracınız
Civic FC5 2020
Sorun olmaz. Servise kayıt açtırıp kayıt altına alabilir. Fabrikanın 3 defa boya yapma durumu normal karşılanıyor.

işin sıkıntı tarafı, aracı satarken alıcıların arabaya vebalı gibi bakıp fiyat kırmaya çalışacak olması... yoksa boyanmasında sıkıntı yok. İş satmaya geldiğinde yaşayacağın streste...

Aracınız
Civic FC5 2020
Bence Honda her tarafını 3 kere boyamalı zaten bu kadar ince boya atan başka bir firma yok gibi duruyor arkadaşlar az önce çantamın fermuarı çarptı sağ yolcu ön kapı iç direğini 1 cm kadar çizdi attı CLİOm var vallahi işte kullanıyorum bundan 3 kat boyası sağlam AMA boya sadece

Hürmetler

Geri