Bayiden aldığımız güncel fiyatlar

bdt

Aracınız
Civic FC5 2020
İstanbul da ki bir bayinin internet sitesinden aldıysanız; aracın hazır olmadığı durumlarda müşteri temsilcisi ile görüşünce fiyatlar yukarıda söylediğim hale geliyor. (Teslimat esnasında ki döviz kuru). Bunun sebebi ise; galericiler.. Araçları alıp 250.000 TL'den satmalarından ötürü bayiler bu şekilde bir yol izlemeye karar vermişler. Çiftkurtlar'dan söylenen bu yönde.
Elegance Eco modeline kampanya gelmiş.

*Kampanyalı fiyat; peşin alımlar için geçerli olup, kredili alımlar için geçerli değildir.

Mi 9 SE cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic aracım yok
Resmi sitede yazıyor.. Galericilere yarar bu kampanya da kullanıcıya araba yok galericiler nasıl temin ediyor anlamış değilim

Aracınız
Civic FC5 2020
İstanbul da ki bir bayinin internet sitesinden aldıysanız; aracın hazır olmadığı durumlarda müşteri temsilcisi ile görüşünce fiyatlar yukarıda söylediğim hale geliyor. (Teslimat esnasında ki döviz kuru). Bunun sebebi ise; galericiler.. Araçları alıp 250.000 TL'den satmalarından ötürü bayiler bu şekilde bir yol izlemeye karar vermişler. Çiftkurtlar'dan söylenen bu yönde.

resmi sitede bugün eklenmiş

bdt

Aracınız
Civic FC5 2020
Müsait olduğunuzda görüşün bence almayı düşünüyorsanız. İki gün önce başımıza geldiği için burada paylaştım. Bina önünde aynı fiyat skalası yazmasına rağmen içeri girince araç yok diyerek konuya girmişler.
resmi sitede bugün eklenmiş

Aracınız
Civic FC5 2020
Müsait olduğunuzda görüşün bence almayı düşünüyorsanız. İki gün önce başımıza geldiği için burada paylaştım. Bina önünde aynı fiyat skalası yazmasına rağmen içeri girince araç yok diyerek konuya girmişler.

Teşekkür ederim, ben sadece bilgi için paylaştım, şubat ayında aldım aracımı.

Geri