Bayiden aldığımız güncel fiyatlar

Ben hiç öyle olacağını zannetmiyorum maalesef.Her geçen yıl daha da üstüne koyuyor..Seneki fiyat 160 olur ötv indirimiyle 140 a verilir.. :)
14 mesaj yukarıda arkadaş 5 ekim de dolar 6.18 iken 112 Bine beyaz renk eco elegance otomatik almış. Yalan konuşacak hali yok sanırım. Ya da 5 ekim de ötv indirimi vardı da ben mi bilmiyorum acaba?

LG-H870S cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
14 mesaj yukarıda arkadaş 5 ekim de dolar 6.18 iken 112 Bine beyaz renk eco elegance otomatik almış. Yalan konuşacak hali yok sanırım. Ya da 5 ekim de ötv indirimi vardı da ben mi bilmiyorum acaba?

Farkettiyseniz sonunda güldüm.Kinaye yaptım yani..Bu saatten sonra ne kadara satılırsa satilsin umrumda değil zaten...

Farkettiyseniz sonunda güldüm.Kinaye yaptım yani..Bu saatten sonra ne kadara satılırsa satilsin umrumda değil zaten...
İşin garip tarafı hocam dolar 6.20 iken 3 ay önce 115 bine satan bayiiler şimdi ötv+hurda teşviği ile 120-125 bin fiyat veriyor. Bunu birisi açıklasa da ben de anlasam!..

İşin garip tarafı hocam dolar 6.20 iken 3 ay önce 115 bine satan bayiiler şimdi ötv+hurda teşviği ile 120-125 bin fiyat veriyor. Bunu birisi açıklasa da ben de anlasam!..

Güncel dolar kurunun piyasaya yansıması bi kaç ayı bulabiliyor.dolar 6.12 seviyesine çıkması çok ani olmuştu. O zaman ki araba fiyatları dolar kurunun 5 lira olduğu zamana göre fiyatlanmisti.

GT-I9500 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Aralık ayının ilk haftasından itibaren aramaya başlayacağım bayileri bakalım fiyatlar ne olucak görüceğiz

Arkadaşlar bugun sabah bayiden arabamı aldım. Aralık ayı ne olacak fiyatlar diye sordum konuştuk.. Fabrikadan fiyatların yükselceğini söylediler yeni fiyatları bekliyoruz dedi. Yeni gelecek aralık ayı partisinde artış olcakmış.. Kalan arabaları yine satmak için aralık sonu yarışa girerler kesin ama bugun ki fiyatlara verirler yine tahminim.. Herkese kazasız belasız günler dilerim..

MX6 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Arkadaşlar bugun sabah bayiden arabamı aldım. Aralık ayı ne olacak fiyatlar diye sordum konuştuk.. Fabrikadan fiyatların yükselceğini söylediler yeni fiyatları bekliyoruz dedi. Yeni gelecek aralık ayı partisinde artış olcakmış.. Kalan arabaları yine satmak için aralık sonu yarışa girerler kesin ama bugun ki fiyatlara verirler yine tahminim.. Herkese kazasız belasız günler dilerim..

Hocam hayirli olssun araciniz kazasiz belasiz kullanin merakimdan soruyorum siz kaca aldiniz?

HUAWEI RIO-L01 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız

Öncelikle bunu iki sebebi var
1. Arkadaş yukarıda bahsetmiş dolar bugün 5 lora ama firma o aracı bugün almadı, aldığı günkü dolar fiyatı önemli
2. Çoğu kişi farketmiyor ama her ne kadar dolar fiyatı düşükse de faizler çok fazla. Yıllık %20 lerden bahsediliyor. Faizler bu denli yuksekken kâr edebilmek için sizin de fiyatı yukarı çekmeniz lazım

Hocam hayirli olssun araciniz kazasiz belasiz kullanin merakimdan soruyorum siz kaca aldiniz?

HUAWEI RIO-L01 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Ben bodrum bayinden urfaya getirtim aracımı 123binliraya anlaştık fabrikadan 4 5 gün önce çıktı bodrum bayiye uğramadan urfa bayiye direk indi amin cümlemiz kazasız belalıs inşallah..

Geri