Bayiden aldığımız güncel fiyatlar

Aracınız
Civic FC5 2019
@terme55 ve @Muhammet Emin hesaba katmadiginiz nokta liste fiyatında hiçbir bayi araç satmıyor, hali hazırda da stoklarda şu anda araç mevcut değil. Yani kağıt üstündeki liste fiyatlarına odaklanmayin.

Liste fiyatını örnek olarak verdim sonuçta ikinci el fiyatları da sıfır araç fiyatlarına göre belirleniyor şu an iki aracı satacak olsak aradaki fark yine aynı olacaktır dolayısıyla gözden kaçırdığımız bi şey yok

Executive Eco 19

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Liste fiyatını örnek olarak verdim sonuçta ikinci el fiyatları da sıfır araç fiyatlarına göre belirleniyor şu an iki aracı satacak olsak aradaki fark yine aynı olacaktır dolayısıyla gözden kaçırdığımız bi şey yok

Executive Eco 19
İkinci el fiyatlaması şu anda karışık ama gözlediğim kadarı ile hemen teslim araç fiyatlarına göre şekilleniyor. Şu anda satışa hazır yeni araçlar 215-220bin civarı gidiyor gibi.
Zaten bu nedenle FB7lerde 150 civarına satılabiliyor.
Keşke sıfır Civicler bayilerde bulunsa da 195e hemen teslim alınabilse ve bu saçma piyasa oluşmasa ama gözlemlediğim durum bu.
Yeni kasası çıkacak Leon’un eski kasasına 240 verene de diyecek birşeyim yok, bence çok mantıksız ama alan alıyor, VAG grubunun bozuk şanzımanlı DSGlerinin neden bu kadar satıldığına da aklım ermiyor ama alıcısı var işte.

Aracınız
Civic FC5 2020
Yeni zamlar ile Honda Civic excutive %60 vergi dilimine girdiği için 211.700 lira olan fiyatından zam alarak 232.600 lira oldu evet ve bu fiyat aksesuar olmadan fiyatı , Honda almak artık iyice hayal oldu... ?

Aracınız
Civic FC5 2020
Yeni zamlar ile Honda Civic excutive %60 vergi dilimine girdiği için 211.700 lira olan fiyatından zam alarak 232.600 lira oldu evet ve bu fiyat aksesuar olmadan fiyatı , Honda almak artık iyice hayal oldu...

Hocam ne zaman oldu bu şu an sitesinde öyle bir fiyat görünmüyor önce ki fiyattan şu anki dolar kuru hesap mı ettiniz acaba ?

Hürmetler

Aracınız
Civic FC5 2020
Hocam ne zaman oldu bu şu an sitesinde öyle bir fiyat görünmüyor önce ki fiyattan şu anki dolar kuru hesap mı ettiniz acaba ?

Hürmetler

Yok hocam yüksek ihtimal yakın zaman güncelleyecekler. Zaten %50 olan vergi diliminin sonundaydi. Aklıma şey takıldı acaba bu start stop çok önemli bir şey mi Eco elegans hoşuma gitmeye başladı ?

Yok hocam yüksek ihtimal yakın zaman güncelleyecekler. Zaten %50 olan vergi diliminin sonundaydi. Aklıma şey takıldı acaba bu start stop çok önemli bir şey mi Eco elegans hoşuma gitmeye başladı
Eco elegance bence de güzel araba güncel fiyat teslim tarihi alan arkadaş var mı?

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Civic FC5 2020
Yok hocam yüksek ihtimal yakın zaman güncelleyecekler. Zaten %50 olan vergi diliminin sonundaydi. Aklıma şey takıldı acaba bu start stop çok önemli bir şey mi Eco elegans hoşuma gitmeye başladı

Geçen bayiide konuştuk satıcı arkadaşla evet 118 mi 119 bin mi geçince dediğiniz gibi yüzde 60 vergi dilimine girecek demişti ve şu an dolar kuru yükselmesi ile bu dediğiniz üzerine ay sonu bunu görebilme imkanıMız çok yükseldi diğer konu 1-)2018 kasım exe 2-)2020 Mart exe kullanıcısı olarak tabiiki EXE diyorum üstad
Saygılar

Hürmetler

Aracınız
Civic FC5 2020
Geçen bayiide konuştuk satıcı arkadaşla evet 118 mi 119 bin mi geçince dediğiniz gibi yüzde 60 vergi dilimine girecek demişti ve şu an dolar kuru yükselmesi ile bu dediğiniz üzerine ay sonu bunu görebilme imkanıMız çok yükseldi diğer konu 1-)2018 kasım exe 2-)2020 Mart exe kullanıcısı olarak tabiiki EXE diyorum üstad
Saygılar

Hürmetler
Sağolun hocam .Allah kazasız belasız bilmeyi nasip etsin. Ben artık Honda almam 230 lu rakamları gördükten sonra 211 e kadar da tamam dedim ama zor artık.

Geri