Bayiden aldığımız güncel fiyatlar

Geceleyin ÖTV haberinden sonra ilanlardan 5 tane öylesine aracı favoriye almıştım. Fiyat değişikliklerini görmek için... Şimdi baktıgımda ise ilandan hemen fiyat güncellemesine gitmişler. Şuan onay aşamasında oldukları için yayında deiller :)) Nasıl fırsatçıyız anlatamam

Adsız.png

hocam gerçekten en çok üzüldüğüm kaporalarını verip eylül ekim tarihlerine araç bekleyen insanlar var. Hele 203,300 den anlaşıp eco elegance için son zamla 232,300 + aksesuar ücreti + olarak şuanki ötv muhabbetide olursa birde onun zammı üstüne insanlar 203,300 den almaya gittiği aracı beklerken sırasıyla 203,300 + aksesuar / 232,300+ aksesuar / şuanki ötv muhabbetiyle kaç tl olacak bilinemez ama eğer ki tekrar yüksek bir zam gelip bir üst dilime geçerse %80 lik ) yani hondanın müşterisine değer vermediğini düşünürüm. Adamlar ne fiyat sabitliyor ne sipariş alıyor.Elinde olmayan araca zam üstüne zam yapıyor.
Tam da beni tarif etmissiniz.Bu sekilde vazgecmekten baska care kalmiyor.Benim gelirim sabit bu kadar zammi kaldiramam.Bu fiyata cikacak olunca da civic almanin mantigi zaten kalmiyor 2. El d segment arac alir keyfime bakarim.

LG-H815 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

@memspe Hocam, dolar son bir aydır 7,20-7,40 bandına sıkıştı, gelecek ay ya aşağı yönlü ya da yukarı yönlü kırılacak gibi duruyor, aşağı yönlü kırılır ise elegance ötv den etkilenme süreci uzar, ancak yukarı kırılırsa ötv etkilenme süreci çok kısa sürede gerçekleşir. Gerçi sizin yıllara göre dolar maliyet tablonuz vardı ona göre de araçlar zaten pahalı satılıyor :)
@NoFeaR Aynen hocam. Aslında yıllara göre dolar bazında bakarsanız fiyatlarda çok bir değişiklik yok; sürekli 28-29 bin bandında dolaşıyor.

Örneğin,
Ekim 2016'da Eco Elegance liste fiyatı: 86,600 TL yada $28,335 dolar.
1 Ağustos 2020 Eco Elegance liste fiyatı 196,800 TL yada $28,232 dolar.

Tam da beni tarif etmissiniz.Bu sekilde vazgecmekten baska care kalmiyor.Benim gelirim sabit bu kadar zammi kaldiramam.Bu fiyata cikacak olunca da civic almanin mantigi zaten kalmiyor 2. El d segment arac alir keyfime bakarim.

LG-H815 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Aynı durumdayım Haziran da 205 ten sipariş verdim şimdi 280 olursa almam arabayı alana da saygı duyarım

Eco elegansin ötv ve kdv siz fiyati son zamdan sonra kac liraydi bilen var mi

SM-M315F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

123 bin tl, yani 7 bin tl daha zam alırsa 130 bin oluyor. Ötv de %80 ne cıkıyor otomatik olarqk. Oda 276 bin tl ediyor

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Clioya bak yahu :))) civicin en az 300 olması lazımmış

f6d7988f48140066e9dcbf509c270bd2.jpg

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri