Bayiden aldığımız güncel fiyatlar

Aracınız
Civic FC5 2020
İnşaallah arkadaşım.Benim bir de o sorunum var işte.Israrla soruyorum.Ekim başı da olabilir diyor bayi.

LG-H815 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Bayilerin de ne yaptığı belirsiz cidden bence onlar da birşey bilmiyor
Geçen hafta bayiyi aradım ekstra spor+gold paketin içeriğini söylemekte zorlandılar
Sizin alacağınız arabalardaki ekstra paket içeriğinde neler var ve fiyat ne kadar?

Antalya bayisi
Seramik,kablosuz şarj,ön arka sis,köpek balığı anten,yan korumalık,bağaj havuzu paspas,cam açma kapama modülü dahil 13500 tl fiyat verdi bana en azından ne veriliyor onları bilelim ve karşılaştıralım

Aracınız
Civic FC5 2020
Aradim biraz önce liste deki fiyati soylediler galiba liste gercek

SM-M315F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Bu listenin paylaşıldığı facebook grubunda bir kişi bu fiyatların yanlış olduğunu arayıp sorduğunu söylüyor aradığı bayinin elinde exe araç olduğunu 292 lira olduğunu söylemiş yorumda inşallah sizin dediğiniz gibidir.

Aracınız
Civic FC5 2020
Ankara efe yi aradim 217 dedi bende onlarin yalancisiyim ama istanbulda bi bayi aradim onlarda daha belli degil dedi
Bu listenin paylaşıldığı facebook grubunda bir kişi bu fiyatların yanlış olduğunu arayıp sorduğunu söylüyor aradığı bayinin elinde exe araç olduğunu 292 lira olduğunu söylemiş yorumda inşallah sizin dediğiniz gibidir.

SM-M315F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Elegance için fiyat 217 k olması doğrudur ama exe için 232 k ya düşmesi mümkün değil. Zaten araç yüksek vergi diliminde idi boyleyken 10 lira fiyat düşmesi çok mantıksız.
Döviz de hala artış sürüyor ayriyetten

VaiN

Özel Üye
Ad Soyad
Uğur Şenyavaş
Aracınız
Diğer Markalar
Elegance için fiyat 217 k olması doğrudur ama exe için 232 k ya düşmesi mümkün değil. Zaten araç yüksek vergi diliminde idi boyleyken 10 lira fiyat düşmesi çok mantıksız.
Döviz de hala artış sürüyor ayriyetten

Vergisiz fiyatında 3500 TL bir indirimle mümkün.

Ama kafamı kurcalayan şu; %50lik dilime girebileceği maksimum fiyat 129999 TL. Bu fiyattan girince de 230098 TL yapıyor. Nasıl 232 yazıyorlar?

Geri